Wtorek, 19 listopad 2019, Imieniny: Elżbiety, Seweryny, Salomei
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 100
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 86
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Bardzo dobra
09.11.2019, 10:31 | czytano: 6661

Po weekendzie ruszają remonty dwóch ruchliwych dróg. Będą korki

Arch. Podhale24.pl

Drogowcy czekają, aż Podhale opuszczą turyści, żeby rozpocząć dwie duże inwestycje drogowe, które spowodują duże utrudnienia w ruchu. 12 listopada rozpocznie się remont zakopianki w ciągu ulicy Kasprowicza, czyli wjazdu do Zakopanego. Dzień później ruszy wymiana nawierzchni drogi biegnącej przez centrum Białki Tatrzańskiej.

W Zakopanem ulica Kasprowicza zostanie sfrezowana, a w miejsce starej nawierzchni pojawi się nowa. Remontowany będzie odcinek o długości ok. 400 metrów, a roboty potrwają do 20 listopada. Część prac prowadzona będzie w nocy. Na czas robót wprowadzone zostanie zawężenie jezdni do jednego pasa ruchu, a ruch będzie sterowany ręcznie.

13 listopada ruszy remont nawierzchni drogi krajowej w Białce (ul. Środkowa) na odcinku ok. 900 metrów. Robotnicy położą na niej nową nawierzchnię. Roboty potrwają do 22 listopada. W miejscu robót obowiązywać będzie ruch wahadłowy kierowany ręcznie.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Obserwator11:31, 9 listopada 2019
A w losku zamykają przejazd kolejowy.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij