Wtorek, 29 wrzesień 2020, Imieniny: Michała, Michaliny, Gabriela
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 87
Clouds
14°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 87
Clouds
13°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 87
Clouds
15°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 76
Clouds
13°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 84
Clouds
13°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
12.11.2019, 10:48 | czytano: 5621

Piękna szkoła powstanie w Murzasichlu

Fot. Materiały przetargowe UG Poronin

Wynajęta przez Urząd Gminy w Poroninie firma projektuje nową szkołę w Murzasichlu. Budynek powstanie w miejscu obecnej siedziby, która zostanie zburzona.

W ostatnich tygodniach projektanci spotykali się m.in. z dyrekcją i pracownikami Szkoły Podstawowej im. Ratowników Tatrzańskich w Murzasichlu, przedstawicielami sołectwa i urzędnikami, żeby poznać oczekiwania dotyczące nowego budynku czy też rozkładu pomieszczeń. Przypomnijmy, iż gmina Poronin planuje wyburzenie starego budynku i wybudowanie nowego, a cała inwestycja jest projektowana jako rozbudowa o część dydaktyczną istniejącej sali gimnastycznej, którą gmina oddała do użytku w ubiegłym roku. - Myślę, że piękny obiekt nam się tutaj krystalizuje z czego bardzo się cieszę - podsumowała spotkania wójt gminy Anita Żegleń.Projekt nowej szkoły ma być gotowy jeszcze w tym roku.

r/
najnowsze informacje
komentarze
Piniądz08:59, 13 listopada 2019
...PRAWIE JAK PODHALAŃSKA WYŻSZA ZAWODOWA.... , ale czy aż taka we wsi potrzebna ?
dejw23:25, 12 listopada 2019
nie no super ale zobaczmy to z perspektywy użytkowania szkoły i kosztów wykonania.. same mycie okien (będzie musiała to robić firma z zewnątrz) a koszty wykonania takiej stolarki będzie bardzo droga.... ile to będzie kosztowało nas podatników Pani Wójt??
ktoś19:36, 12 listopada 2019
żal. jak sa topione pieniadze..
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij