Wtorek, 21 styczeń 2020, Imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Clouds
-0°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
24.11.2019, 13:06 | czytano: 6401

Piotr Żyła upadł po skoku

arch. Podhale24

W Wiśle rozgrywany jest konkurs indywidualny Pucharu Świata w skokach narciarskich. Piotr Żyła upadł w trakcie pierwszej serii.

Nasz zawodnik przez chwilę nie podnosił się, co wzbudziło poważny niepokój. Jednak potem o własnych siłach opuścił skocznie. W relacji telewizyjnej było widać, że Piotr Żyła miał zakrwawioną twarz.

Adam Małysz dyrektor reprezentacji naszych skoczków - komentując zdarzenie powiedział, że Żyła na moment stracił przytomność. Zawodnik ma rozciętą wargę i łuk brwiowy. Skoczek nie pozwolił się zabrać do szpitala i został opatrzony na miejscu, w szatni.

W niedzielnym konkursie indywidualny wystartowało ośmiu Polaków: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Jakub Wolny, Stefan Hula, Maciej Kot, Paweł Wąsek i Aleksander Zniszczoł.

Pierwszy indywidualny konkurs w sezonie 2019/2020 wygrał Norweg Daniel-Andre Tande. Drugi był Słoweniec Anze Lanisek, na trzeciej pozycji zawody ukończył Kamil Stoch. Dawid Kubacki zajął 7., a Maciej Kot 25. miejsce.

Przypomnijmy, w sobotnich zmaganiach drużynowych Polacy zajęli trzecie miejsce.

s/
najnowsze informacje
komentarze
ol14:49, 24 listopada 2019
...gość...chcemy abyś Ty stanął na progu skoczni,bohaterze!
gość14:27, 24 listopada 2019
Powiedział takie zdanie po klasyfikacjach. Mogło być lepiej ale również mogło być gorzej. Wykrakał
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij