Poniedziałek, 03 sierpień 2020, Imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
21°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 64
Clouds
20°
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 65
Clouds
22°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 64
Clear
26°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 47
Clouds
23°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 59
Clouds
21°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 64
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
27.11.2019, 14:41 | czytano: 3237

W Długopolu budują nowy most

Fot. PZD Nowy Targ

Trwa rozbudowa odcinka drogi powiatowej w Długopolu połączona z budową nowego mostu na potoku Piekielnik. Na czas robót budowlanych wyznaczono objazdy przez Wróblówkę oraz Czarny Dunajec.

Stary obiekt został już rozebrany, a w jego miejscu powstaje nowa przeprawa.

Inwestycja zakłada ponadto rozbiórkę istniejących przepustów, budowę prawostronnego chodnika na całej długości odcinka, budowę i przebudowę zjazdów, budowę i przebudowę rowów przydrożnych oraz rozbudowę kanalizacji deszczowej.

W związku z zamknięciem odcinka drogi, wprowadzono objazdy drogą powiatową oraz drogą wojewódzką 958 przez miejscowości Wróblówka oraz Czarny Dunajec.

Wykonawcą zadania jest Podhalańskie Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe S.A. z Nowego Targu, a prace mają potrwać do lipca przyszłego roku.

Szacowany koszt całości inwestycji to około 4 mln złotych, z którego połowa stanowi dofinansowanie z rezerwy subwencji ogólnej budżetu państwa w roku 2019.

Źródło: PZD Nowy Targ, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
markoni19:32, 29 listopada 2019
A kiedy remont drogi Czarny Dunajec-Podczerwone.Dramat
Vaffanculo20:28, 27 listopada 2019
Kocham Podhalańskie standardy BHP <3
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij