Piątek, 06 grudzień 2019, Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Leontyny
Szczawnica i okolice
Clouds
-4°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-4°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-3°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-2°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 79
Clouds
-4°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-6°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Bardzo zła
01.12.2019, 09:58 | czytano: 4836

Zbiórka pieniędzy na leczenie poszkodowanych w wybuchu gazu

Trzy tygodnie temu w jednym z pensjonatów w Białce Tatrzańskiej doszło do eksplozji gazu. W wypadku poszkodowani zostali pracownicy hotelu. Trzy osoby doznały poparzeń. W sieci zainicjowana została zbiórka pieniędzy dla poszkodowanych.

Jak czytamy w wyjaśnieniu - "urazów doznało 3 pracowników części gastronomicznej. Robert został przetransportowany do krakowskiego szpitala im. Rydygiera i wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej z powodu doznanych oparzeń III stopnia. Artur i Krzysztof zostali przewiezieni do szpitala w Zakopanem z obrażeniami wskazującymi poparzeniami II i III stopnia. Biorąc udział w tej zrzutce umożliwią Państwo szybszy powrót do zdrowia poprzez zakup najpotrzebniejszych lekarstw, maści, opatrunków, rehabilitację oraz pomoc psychologiczną. Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy".

Zbiórka opiewa na 15 tysięcy zł. Po kilku dniach od rozpoczęcia akcji zebrano już ponad 1/3 kwoty.


Akcja prowadzona jest tutaj.

s/
najnowsze informacje
komentarze
takitam.09:37, 3 grudnia 2019
no coz, oczywiscie szybkiego powrotu do zdrowia wszystkim poszkodowanym, ale chodzilo mi przede wszystkim o to, by reszta wlascicieli takich obiektow zastanowila sie nad sensem montazu takich czujek. dzis jemu, jutro mnie sie to moze przydarzyc. pamietacie dom na waksmundzkiej - nie mieli gazu, a od gazu wylecial w powietrze. wladek, skoro czujki nie sa obowiazkowe, nie montujmy ich, po co, lepiej sie zaczadzic czy wysadzic oszczedzajac ktoras stowe... rodzina do pogrzebu bedzie miala co dolozyc.
k11:00, 2 grudnia 2019
Przecież to na właścicielach pensjonatu spoczywa zapewnienie pracownikom bezpiecznych warunków pracy + ubezpieczenie w wypadku gdyby doszło do zdarzenia takiego jak tu.
Coś o tym wiem...19:03, 1 grudnia 2019
Ludzie, zastanówcie się 3 razy zanim coś napiszecie... jeśli szkoda Wam pieniędzy to nie wpłacajcie ale też nie komentujcie. Nie było Was tam, nie wiecie jak było, jak to się stało i jak zachował się właściciel... oby żadnemu z Was nie była potrzebna taka zbiórka, bo wtedy na pewno nie chcielibyście otzrymywać takich komentarzy. Powodzenia chłopaki!! Dużo zdrówka
Obserwator16:57, 1 grudnia 2019
Właściciel powinien ponosić koszty leczenia. Ciekawe czy był ubezpieczony?
Władek13:46, 1 grudnia 2019
Do znawców tematu. czujniki gazu nie są w obiektach tego typu obowiązkowe!Owszem, przydały by się, ale cóż, ci, którzy umierają od czadu też nie mieli obowiązku ich posiadać. Poza tym przyczyna wybuchu nie jest Wam znana, więc po co się wypowiadacie?
abc12:51, 1 grudnia 2019
jeśli nie było czujek powinni go zaskarżyć i niech łoży na leczenie, rehabilitacje i renty ewentualnie.
znając życie się wywinie, tak jak w przypadku syfu w potoku - bobry i ich słynna sraczka.
takitam.12:11, 1 grudnia 2019
co na to wlasciciel "pensjonatu" - ile wylozy kasy??? gdyby byly czujniki gazu, do wypadku by prawdopodobnie nie doszlo... co zaoszczedzil, niech teraz wyda.
PODHALAN9311:12, 1 grudnia 2019
wracaj do zdrowia Robert!!!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij