Poniedziałek, 16 grudzień 2019, Imieniny: Albiny, Zdzisławy, Adelajdy
Nowy Targ i okolice
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 100
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 100
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 100
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 100
Clouds
-0°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 100
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
03.12.2019, 16:10 | czytano: 5996

21-latek zatrzymany m.in. za kradzież z włamaniem

Fot. KPP Nowy Targ

Rabczańscy policjanci zostali wezwani do awantury domowej. Na miejscu poszukiwanego 21-letniego mężczyznę, który na sumieniu miał też kradzież i kradzież z włamaniem na terenie Rabki-Zdroju. Został przewieziony do nowotarskiej komendy, a kolejne dni spędzi w zakładzie karnym.

W poniedziałkową noc policjanci zostali wezwani do awantury domowej w jednym z mieszkań na terenie Rabki-Zdroju. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że mężczyzna uciekł przed przyjazdem funkcjonariuszy, a na miejscu obecna była zgłaszająca interwencję kobieta. Kiedy mundurowi ruszyli w patrol za uciekinierem otrzymali informację, że mężczyzna wrócił do bloku. Policjanci natychmiast ponownie pojechali na miejsce interwencji, gdzie na klatce schodowej zauważyli znanego im 21-latka. Mężczyzna próbował uciec, szarpał się i był bardzo agresywny. Funkcjonariusze obezwładnili i zatrzymali agresora. Okazało się, że zatrzymany poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Łodzi do odbycia kary pobawienia wolności za niezapłacone grzywny. Na sumieniu ma także kradzież m.in. elektronarzędzi oraz kradzież z włamaniem do sklepu na terenie Rabki-Zdrój.

21-latek został przewieziony do nowotarskiej komendy, gdzie dzisiaj usłyszał zarzut min. kradzieży z włamaniem, za co grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

oprac. r/ KPP Nowy Targ
najnowsze informacje
komentarze
roksa08:59, 4 grudnia 2019
Zamkliscie niewinnego
jo07:30, 4 grudnia 2019
W zimę najlepiej jechać do sącza na odpoczynek hahaha
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij