Środa, 30 wrzesień 2020, Imieniny: Honoriusza, Wery, Hieronima
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
10°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 16.092 km/h Wilgotność: 93
Clouds
10°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 87
Rain
13°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 93
Rain
11°
Wiatr: 11.268 km/h Wilgotność: 87
Clouds
10°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
06.12.2019, 21:21 | czytano: 2261

W Kościelisku - już świątecznie (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak

KOŚCIELISKO. Organizowany po raz pierwszy w gminie - Jarmark Świąteczny, otwarty został z przytupem. Przystrojoną przez dzieci choinkę oficjalnie rozświetlono w obecności władz gminy, powiatu tatrzańskiego i delegacji miasta partnerskiego Gminy Kościelisko - francuskiego Divion.

Na placu obok sceny plenerowej stanęło ok. dwudziestu straganów, na których znaleźć można mnóstwo rękodzieła.

Dziś 6 grudnia, więc tak naprawdę bohaterem wieczoru był św. Mikołaj, który na plac wjechał bryczką w asyście aniołów i diablic. Dla dzieci przygotowano kilkaset małych paczek, które rozdawał Mikołaj i jego pomocnicy.

Na scenie występowały dzieci z zespołu Dancing stars w programie świątecznym, a jutro - w programie koncertów występ Małych Witowian, Małych Dzianiszan, Polaniorek oraz kilku zespołów z Litwy, a później "Kolędnicy zaziyrajom", czyli Jasiek Karpiel Bułecka i Przyjaciele.

Kiermasz czynny będzie w godzinach 12.00 - 20.00.

W niedzielę organizatorzy zapraszają miedzy 11.00 – 16.00. Zaplanowano koncerty Dzieci z Fabryki Talentów, występ Martyny Kasprzyckiej i Marcina Leśniaka i zespołu góralskiego "Polany".

Szczegółowy program prezentujemy obok.

pks/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
polaniorz12:44, 8 grudnia 2019
no t ,że jest adwent to jedno ,ale mam pytanie komu mają służyć targi Bożonarodzeniowe , wystawcy starali się pokazać , nie które stoiska świecą pustkami zmarznięci wystawcy , żadnego ruchu handlowego -to dla mich strata i marne samopoczucie .
Mikołąj dla dzieci to ta zabawa się udała, i zdjęcia na których pchają się na sam przód ci co nie odpuszczą żadnego zdjęcia, byle tylko byli pokazani .Panie wójcie proszę o przemyślane decyzje , bo ten pomysł się nie udał.
z Podhala...22:28, 6 grudnia 2019
Adwent...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij