Czwartek, 23 styczeń 2020, Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa
Jabłonka i okolice
Clouds
-3°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-3°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-1°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-1°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-2°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-5°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 85
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
09.12.2019, 18:38 | czytano: 2788

Józef Leśniak drugim wicewojewodą małopolskim

Fot. Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie

Premier Mateusz Morawiecki powołał Józefa Leśniaka na stanowisko drugiego wicewojewody małopolskiego. Nowy wicewojewoda ma 51 lat, pochodzi z Małej Wsi w powiecie nowosądeckim i jest członkiem PiS. W ostatnich wyborach parlamentarnych nie dostał się do Sejmu.

– Czuję się bardzo zaszczycony, że mogę dołączyć do tego grona. Jest do dla mnie kolejne, nowe wyzwanie. Przed nami ważne projekty do zrealizowania i zadania, których na pewno będzie przybywało. Wszystkim Państwu, a przede wszystkim sobie, życzę owocnej pracy – mówił II wicewojewoda małopolski Józef Leśniak podczas spotkania z dyrektorami wydziałów Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie.

Uczestniczący w spotkaniu wojewoda Piotr Ćwik podkreślił: – Mamy świadomość, że zadań przybywa, stąd też obecność II wicewojewody. A to właśnie wojewodowie, jako przedstawiciele rządu w terenie, są odpowiedzialni za realizowanie dużych programów rządowych.

Na spotkaniu z kadrą kierowniczą Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie obecni byli również I wicewojewoda małopolski Zbigniew Starzec oraz dyrektor generalny MUW Szymon Strzelichowski.

Źródło: MUW, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
rodz.na swoim10:09, 12 grudnia 2019
przepraszam CV proszę czy ten pan jest żonaty,ma dzieci ?
Swój10:57, 10 grudnia 2019
Nowy do brania pieniędzy. Umieją sobie radzić. Oni kase biorą, a niewiele robią. Może coś sprzedadzą obcemu kapitałów.? To potrafią.
Ja tylko przejazdem10:00, 10 grudnia 2019
W czasie rządów PIS rozdawnictwo posad, nepotyzm i kolesiostwo osiągnęły rozmiary, które można porównać chyba tylko ze wschodnimi satrapiami. Tyle było gadania o takich praktykach za czasów PO-PSL - a z perspektywy 4 lat widać, że darmozjady z POPSL nie były nawet w przedsionków kolesiostwa.
pis-pzpr05:44, 10 grudnia 2019
No tak pis rozdaje na lewo i prawo dobre fuchy za podliz i wiernosc...
dziadek22:07, 9 grudnia 2019
Następny po Piotrowiczu "swój", którego wyborcy nie chcieli, ale trzeba mu dać posadę, bo chłop pewnie wybitnie zasłużony dla partii. Coraz bardziej wracamy do PRL-u (:. Uwaga, bo Banaś też pochodził z "małej wsi", teraz PiS ma z nim problem. Podobno chłop ze wsi zawsze wyjdzie, ale wieś z chłopa niekoniecznie...
jendrek20:20, 9 grudnia 2019
program pis - rodzina na swoim!
Anioł20:05, 9 grudnia 2019
Zdziwiłbym sie gdyby nie był członkiem PiS.
Gg19:37, 9 grudnia 2019
Po. O w ogóle są wybory, skoro i tak znajomi krolika koniec końców są przy ***?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij