Środa, 30 wrzesień 2020, Imieniny: Honoriusza, Wery, Hieronima
Zakopane i okolice
Clouds
10°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 3
Rain
10°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 87
Rain
13°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Rain
11°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 88
Clouds
10°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
30.12.2019, 16:00 | czytano: 2066

Poliuretanowe powłoki ochronne - skuteczne zabezpieczenie przed korozją i uszkodzeniami (reklama)

Wzrasta zainteresowanie powłokami poliuretanowymi, które znajdują się w ofercie Grupy Autoremo. Poniżej trzy ostatnie projekty wykonane przez wykwalifikowanych specjalistów blacharni Centrum Likwidacji Szkód Grupa Autoremo.

Poliuretanowe powłoki ochronne to wytrzymałe i trwałe wykończenie powierzchni ładunkowej samochodów oraz ochrona dla elementów podatnych na uszkodzenia i korozje. Warstwy te są hermetyczne i wodoszczelne, co oznacza nie tylko brak miejsc narażonych na ocieranie, brak rdzy i korozji w pojeździe, ale również brak konieczności konserwacji powierzchni ochronnej.W ostatnim czasie wzrosło również zainteresowanie użyciem powłok poliuretanowych w branży HoReCa. Posiadające wszelkie atesty dopuszczające do użycia w przemyśle gastronomicznym powłoki stosowane są w samochodach chłodniczych i przystosowanych do przewozu artykułów spożywczych oraz do zabezpieczenia elementów maszyn posiadających styczność z przygotowywaną żywnością.


Zainteresowany? Zapraszamy! Dzwoń: 725-272-009
Wiodącymi producentami powłok poliuretanowych są amerykańskie firmy Line-X i Bullet Liner. Grupa Autoremo w swojej ofercie posiada oba produkty. Poza wielokrotnie większą wytrzymałością, niż podobne produkty innych marek, amerykańskie oryginały mają wszelkie atesty i certyfikaty bezpieczeństwa oraz wieloletnią gwarancję.


Na poniższych zdjęciach zabezpieczony przed korozją i zarysowaniami Volkswagen Transporter, przestrzeń ładunkowa samochodu dostawczego Iveco oraz przyczepka towarowa Wiola.
Zainteresowany? Zapraszamy! Dzwoń: 725-272-009

najnowsze informacje
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij