Sobota, 05 grudzień 2020, Imieniny: Saby, Kryspiny, Wilmy
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 75
Clear
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 75
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
20.12.2019, 17:29 | czytano: 5843

Zakończył się remont Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego w Zakopanem (zdjęcia)

zdj. UMWM

ZAKOPANE. Ponad 5,5 mln zł dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego przeznaczyły władze województwa na modernizację i rozwój bazy opieki medycznej WSR im. dr S. Jasińskiego. W oficjalnym podsumowaniu inwestycji wziął udział Witold Kozłowski. Marszałek wręczył także kilku osobom - Krzyże Małopolski.

W ramach projektu zostały przebudowane pomieszczenia dla pacjentów na oddziałach: rehabilitacji neurologicznej, ogólnoustrojowej i pulmonologicznej. Budynek zyskał też nową windę oraz monitoring, a cała infrastruktura została dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

- Nasze spotkanie jest dowodem na to, że szpital nieustannie się rozwija. To zasługa kadry zarządzającej i personelu medycznego. Dzięki przeprowadzonym pracom pacjenci będą mogli wracać do pełnej sprawności w komfortowych i przyjaznych warunkach, a jakość usług świadczonych w placówce będzie rosnąć. Gratuluję i dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji kolejnej, ważnej dla Małopolan inwestycji - mówił marszałek Kozłowski.

Dodatkowo zostały przebudowane i odświeżone sale szpitalne, w pokojach wymieniono okna, drzwi i posadzki. Inwestycja objęła również kompleksowe prace związane z przebudową m.in. instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej, c.o. oraz elektrycznej.

Wizyta marszałka Witolda Kozłowskiego w Zakopanem była również okazją do przedświątecznego spotkania, złożenia życzeń dyrekcji i pracownikom szpitala, a także wręczenia pamiątkowych odznaczeń.

Decyzją Zarządu Województwa Małopolskiego Złotą Odznaką Honorową Województwa Małopolskiego – Krzyżem Małopolski zostali wyróżnieni: Krystyna Walendowicz, dyrektor zakopiańskiej placówki i Jerzy Giedrojć, pełnomocnik szpitala ds. organizacyjno-prawnych. Srebrna Odznaka trafiła natomiast do Beaty Zimak, asystenta fizjoterapii i kierownika tej specjalizacji.

opr. s/ zdj. UMWM
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
piotrek18:12, 20 grudnia 2019
przyjechał tym wypasionym mercem za 390 tyś złotych co go zakupił do urzędu ? musiał być też w szoku jak zobaczył łazienkę , nie tak jak jego za remont wybecowali 100 tyś zł ...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy przyjmiesz szczepionkę przeciwko wirusowi SARS-CoV-2?

Tak
Nie
Jeszcze nie wiem

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij