Poniedziałek, 13 lipiec 2020, Imieniny: Irwina, Margarety, Sary
Zakopane i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Clear
10°
Wiatr: 6.624 km/h Wilgotność: 100
Clouds
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
31.12.2019, 21:55 | czytano: 6669

Atak nożownika

arch. Podhale24

ZAKOPANE. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na Pardałówce, przy ul. Podhalańskiej doszło do ataku z użyciem noża. Sprawca został zatrzymany.

Poszkodowany ma ranę ciętą w okolicy karku. Na miejsce wezwano pomoc medyczną. Po opatrzeniu rany, która okazała się poważna - mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie nagle stał się agresywny w stosunku do personelu placówki. Policja znów musiała interweniować.

- Ta groźnie wyglądająca sytuacja (chodzi o atak z nożem w ręku - przyp. red.) została bardzo szybko opanowana. Sprawca został zatrzymany. Poszkodowany otrzymał na miejscu pierwszą pomoc przedmedyczną, a następnie niezwłocznie przetransportowany do szpitala. Na miejscu są funkcjonariusze kryminalni, którzy badają okoliczności zdarzenia - mówi Roman Wieczorek z KPP w Zakopanem.

Rzecznik dodaje, że zarówno na terenie Równi Krupowej, jak i w całym Zakopanem nie doszło do innych poważnych zdarzeń.

s/
najnowsze informacje
komentarze
gość07:16, 1 stycznia 2020
Uciąć łapę która zaatakowała to poblazanie dla tych s..... powinno być mocno karane
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij