Piątek, 28 luty 2020, Imieniny: Romana, Oswalda, Cyryla
Jabłonka i okolice
Clouds
-0°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 74
Clouds
-0°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 74
Clouds
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 74
Clouds
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 86
Clouds
-0°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 74
Clouds
-0°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 74
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
02.01.2020, 14:06 | czytano: 4033

Policja zatrzymała złodzieja nart

Policjanci ujęli 20-letniego mieszkańca województwa łódzkiego, który w sylwestrową noc włamał się do pensjonatu w Witowie zabierając narty i deskę snowboardową.

Złodziej pokonał zabezpieczenia narciarni, z której zabrał parę nart i deskę snowboardową. Właściciel sprzętu narciarskiego ocenił swoje straty na blisko 3000 złotych. Na miejscu pracowali policjanci i dzielnicowy z gminy Kościelisko, którym szybko udało im się wytypować i zatrzymać włamywacza. Policjanci ustalili też miejsce ukrycia skradzionego sprzętu narciarskiego w pobliskim lesie. Zatrzymany przez policjantów włamywacz noc spędził w policyjnym areszcie. Miał okazję wytrzeźwieć i przemyśleć swoje zachowanie. Następnego dnia 20-latek usłyszał zarzuty włamania. O jego dalszym losie zadecyduje teraz prokurator. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Odzyskane mienie wróciło już do prawowitych właścicieli.

KPP Zakopane, oprac. r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij