Poniedziałek, 21 wrzesień 2020, Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Jabłonka i okolice
Clouds
19°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 63
Clouds
19°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 63
Clouds
19°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 63
Clear
23°
Wiatr: 4.32 km/h Wilgotność: 43
Clear
18°
Wiatr: 3.456 km/h Wilgotność: 57
Clouds
19°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 63
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
03.01.2020, 14:00 | czytano: 11527

Pijany ojciec z dwójką dzieci zasnął za kierownicą

Fot. KPP Zakopane / Facebook

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w Białce Tatrzańskiej. Pijany kierowca po przejechaniu kilkuset metrów zjechał na pobocze i zasnął za kierownicą. Kilkunastoletnia córka zabrała kluczyki z samochodu i wezwała pomoc.

Kiedy policjanci dotarli na miejsce, kierowca spał za kierownicą. Auto znajdowało się na poboczu. Od mężczyzny czuć było silną woń alkoholu. Jak wykazało badanie, miał ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili, że 42-letni kierowca przyjechał pod Tatry z Gdańska wraz z dwiema córkami. Podczas przejazdu ze stacji narciarskiej do pensjonatu zaczął się dziwnie zachowywać i nie mógł utrzymać prostego toru jazdy. Ostatecznie zjechał na pobocze i zatrzymał pojazd. Na szczęście dzieci, jak również ich nieodpowiedzialny ojciec, nie wymagali hospitalizacji. 14 i 8-latkę przekazano pod opiekę znajomych, a nietrzeźwego mężczyznę zatrzymano. Powiadomiona matka dziewczynek ma niebawem przyjechać z Gdańska.

Kierowcę czeka teraz sprawa przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy i wysoka grzywna. Mężczyzna może również odpowiadać za stworzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa utraty życia bądź zdrowia swoich małoletnich dzieci, za który to czyn może spędzić w więzieniu nawet 5 lat.

Źródło: KPP Zakopane, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
To NIE Jego Wina ???!!!15:30, 7 stycznia 2020
Każdy pijany jest odurzony alkoholem co za tym idzie nie świadomy swoich czynów czyli bez winy .Winny jest alkohol który jest zwykłą trucizną i uzależniającym narkotykiem ???!!!
kris12:43, 4 stycznia 2020
DO 115KM ludzie od zawsze piją i będą pić ... nie ważne czy to pis czy po rządzi. Ja 500+ co miesiąc przelewam córce na jej konto oszczędnościowe. Np na studia lub auto... jak dorośnie sama zdecyduje na co przeznaczy te pieniążki.
Swojak23:26, 3 stycznia 2020
A ja powiem tak, ta cała banda hipokrytów którzy tak negują i opluwają to 500+ sami pierwsi wyciągają po nie swoje ręce. Patologie Zawsze były i będą i nikt tego do końca nie wypleni kto pił dalej pić będzie czy jego dziecko będzie miało co jeść czy nie, a jak ojciec i tak przepije kolejną wypłatę a matka mimo to będzie miała za co ubrać i nakarmić dziecko to jest plus, 500+.......
Jan20:53, 3 stycznia 2020
A ja powiem tak; o, skoro ten turysta jest z Gdańska ,to na pewno popiera PO. Widać to po jego zachowaniu. Przecież sądy takich jak on nie ukarzą, wie o tym najsztub i pewien sędzia- złodziej z KASTY. Dobrej nocy:)
Janosik20:44, 3 stycznia 2020
Panie 115KM. Liczba wypadków wzrasta, bo wzrasta ilość samochodów. 500+ spowodawało, że zwiększył się dobrobyt i ludzi stać na wycieczki weekendowe w góry.
Co do przepijania 500+, to najlepiej wydane dla państwa pieniądze.
Prawie wszystko wraca do budżetu w postaci akcyzy.
gość20:41, 3 stycznia 2020
@The... Ja nie czuję się opluwana chociaż podatki płacę a 500 nie biorę. 115 KM ma rację
Jasnowidz.19:59, 3 stycznia 2020
Rozdawanie pieniążków za nic to Demoralizacja powinna być karana i to bardzo surowo. W przeciwnym razie społeczeństwo doprowadza się do samozagłady.( patologia rodzi patologię ze zdwojoną siłą.)
Smok18:13, 3 stycznia 2020
TheBill, dobry nick sobie wymyśliłeś, pasuje Ci do tego bełkotu.

Powiedz jeszcze, że ubóstwo zmalało za pisu. Haha.
Burok18:03, 3 stycznia 2020
A mnie się wydaje że 115KM ma rację , i nie ma to nic wspólnego ani z PiS'em , ani z PO , ani nawet z Lewicą , czy Lewakami . Zawsze jest tak że jak Ktoś rozdaje za darmo to znajdzie się ktoś kto ta kasę przechleje . Gdyby PO rozdało kasę za frajer to miłośnicy PO mieliby uzywanie . Ludzie obudźcie się . Krytykujmy nieodpowiedzialnych idiotów w nieodpowiedzialny sposób korzystający z pieniędzy które w bardziej odpowiedzialny sposób mogliby wydać rządzący gdyby byli bardziej odpowiedzialni
TheBILL 11515:59, 3 stycznia 2020
Czy ty lewaku nie POmyliłeś przypadkiem tego forum z konkurencyjnym, też spod Tatr? To tam takie sfrustrowane *** opluwają Polaków. Za zgodą redakcji oczywiście. /.../

Tu nie ma zgody redakcji na obrażanie innych komentujących. Moderator.
...14:49, 3 stycznia 2020
córuś moja córuś !! to się tatuś ucieszy jak wytrzeźwieje .
Broda14:38, 3 stycznia 2020
Pomorskie i wszystko jasne :)
115KM14:26, 3 stycznia 2020
Możecie mnie hejtować, ale uważam, że to wina rządu pisowskiego. Rozdawnictwo 500+ i inne. Nieodpowiedzialni ludzie, gdy dostaną dodatkową kasę przepijają ją. Dlaczego wzrasta ilość wypadków i osób jeżdżących po alkoholu...? Przez lata ta liczba zawsze malała, a za PiS-u znów wzrasta.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij