Wtorek, 11 sierpień 2020, Imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji
Nowy Targ i okolice
Clouds
27°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 44
Clouds
28°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 44
Clouds
27°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 44
Thunderstorm
29°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 35
Clouds
27°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 44
Clouds
26°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 44
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
13.01.2020, 18:32 | czytano: 1381

Policjanci dostali odblaski dla dzieci

Wójt Raby Wyżnej przekazał funkcjonariuszom Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju odblaski, które otrzymają najmłodsi mieszkańcy gminy podczas kampanii informacyjnej na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Akcja ruszy już przed feriami. Mundurowi z rabczańskiego komisariatu mają dotrzeć do przedszkoli i szkół podstawowych mieszczących się na terenie gminy, a podczas spotkań z dzieciakami przeprowadzić pogadanki na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym i przypomnieć o znaczeniu elementów odblaskowych. W trakcie spotkania z wójtem policjanci podkreślali, że elementy odblaskowe mogą uratować pieszym życie.

Źródło: UG Raba Wyżna, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Bambuko08:35, 14 stycznia 2020
No naprawdę dar godny uwagi. Odblaski policji kupili i po te odblaski sam komendant się pofatygował!! Zdjęcia i uroczyste przekazanie pudła odblasków...Groteskowość tej sytuacji pokazuje, gdzie obecnie jest policja.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij