Piątek, 03 kwiecień 2020, Imieniny: Ryszarda, Antoniego, Pankracego
Czarny Dunajec i okolice
Clear
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 37
Clear
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 37
Clear
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 37
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 47
Clear
-0°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 37
Clear
-1°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 37
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
Koronawirus - aktualna sytuacja na Podhalu
15.01.2020, 10:36 | czytano: 4975

75-latka potrącona na przejściu dla pieszych

Fot. Czytelnik

Do wypadku doszło na ulicy Poniatowskiego w Rabce-Zdroju.

- Kierująca suzuki potrąciła na przejściu dla pieszych 75-letnią kobietę. Piesza została przewieziona do szpitala. Kierująca była trzeźwa. Policjanci ustalają dokładny przebieg i okoliczności tego zdarzenia - informuje mł. asp. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

r/
najnowsze informacje
komentarze
jaga210:11, 16 stycznia 2020
Starsze osoby zauważylam to, zawsze im się dłuży czekanie na czerwonym świetle . Gdyby nie barierki wzdłuż jezdni przejscia bylyby co 5 m. Tak jest w NT
zły23:52, 15 stycznia 2020
@Gal Anonim.Mamy teraz posiadaczy prawo jazd nie kierowców.Kierowców został ułamek.Dzięki szkołom ,,nauki jazdy,,,,instruktorom,,nauki jazdy z średnim wykształceniem bez praktyki(warunek na instruktora,średnie wykształcenie prawko kat B i zdanie egzaminu teoretycznego,chore).INSTRUKTOR nauczyciel jazdy kiedyś. ABCDE wszystkie kategorie i parę lat praktyki.
Pieszqy20:51, 15 stycznia 2020
Spojrzyj w
Rawo, spojrzyj w lewo, znowu w prawo. Gdy bezpoecznie, przechodz zwawo
Gal Anonim14:17, 15 stycznia 2020
Rozumiem, że starsza osoba umysł i refleks ma już słaby, ale co w głowie musi mieć taki kierowca, że nie potrafi przewidzieć takich sytuacji? Nie oszukujmy się ale wśród kierowców jest pełno idiotów, którym powinno się odebrać prawo jazdy ze względu na braki w logicznym myśleniu.
Olaf13:39, 15 stycznia 2020
Z tych potrąceń na pasach można wyciągnąć wniosek, że nie wolno przechodzić na pasach.
klio11:28, 15 stycznia 2020
Czy kogoś zbawi ,jak postoi dłużej minutę przed pasami ,aby wszyscy mogli opuścić przejście?Dokąd tak wszyscy się spieszymy?
Kierowca11:26, 15 stycznia 2020
Starzy chodzą jak chcą. Nie patrzą na drogę nawet jak wchodzą poza przejściami dla pieszych. Jestem kierowcą i wiem, że przechodząc przez drogę trzeba zachować szczególna ostrożność. Człowiek w starciu z maszyna ma marne szanse.
Do Aro11:17, 15 stycznia 2020
Rozumiem twój sposób myślenia. Natomiast też musisz zabrać pod uwagę iż takie starsze osoby często wchodzą na świetle pomarańczowym i później nie mogą opuścić drogi. Często również starsze osoby wchodząc na pasy na oglądają się wogóle w prawo i lewo.
Musimy być dla siebie wyrozumiali. Natomiast dotyczy to obu stron
aro11:04, 15 stycznia 2020
Kierowcy nie wiedzą, że starszym ludziom wolniej idzie przechodzenie przez przejście, nie mogą zaczekać te 3-6 sekund aż taka osoba dotrze na drugą stronę mimo, że już dla aut jest zielone, ale osoba jest na pół przejścia. Chyba w kodeksie jest aby pieszy mógł opuścić przejście kiedy jest w połowie pasów a już dla niego czerwone się zaświeciło...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij