Poniedziałek, 27 styczeń 2020, Imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony
Rabka Zdrój i okolice
Clear
-3°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clear
-2°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clear
-2°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Mist
-2°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clear
-2°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clear
-4°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Umiarkowana
15.01.2020, 12:01 | czytano: 1669

Ścieżka rowerowa z Krościenka do Tylmanowej bez wykonawcy

Arch. Podhale24.pl

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie unieważnił przetarg na budowę odcinka ścieżki rowerowej VeloDunajec w Krościenku i Tylmanowej. Powodem jest wysoka cena.

Chodzi o liczący ok. 3,5 km fragment ścieżki rowerowej VeloDunajec ze Szczawnicy do Zabrzeży, który będzie biegł wzdłuż drogi wojewódzkiej 969. Nie udało się wybrać wykonawcy dla tej inwestycji, bo najkorzystniejsza oferta, jaka wpłynęła na przetarg, był dwa razy droższa od budżetu, jaki przeznaczono na ten cel.'Przetarg ma zostać powtórzony.

Niezagrożona jest natomiast budowa kładek pieszo-rowerowych w Krościenku i Tylmanowej.

r/
najnowsze informacje
komentarze
Jeremy16:23, 15 stycznia 2020
Przy przecinaniu się tej drogi z szosą w Zabrzeży to i tak będzie bubel... :/ Ale co zrobić, skoro minister zawalił koncertowo negocjacje z właścicielami gruntów, po czym triumfalnie ogłosił, że "no nie dało się, wicie rozumicie...". Ciekawe, że jakoś na odcinku tarnowskim jego poprzednikowi się dało (czytać: zależało mu) - i tam VeloDunajec jest najlepszą długą trasą rowerową w całym kraju.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij