Poniedziałek, 21 wrzesień 2020, Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
20°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 56
Clouds
22°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 56
Clouds
21°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 56
Clear
22°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 36
Clouds
21°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 56
Clouds
20°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 56
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
16.01.2020, 19:00 | czytano: 3873

Zmienił się kierownik gminnej biblioteki

Władysława Bodziarczyk, po 42 latach pracy dla Gminnej Biblioteki Publicznej w Krościenku nad Dunajcem, przeszła na emeryturę. Wybrano nowego kierownika.

Na ostatniej sesji Rady Gminy Krościenko n.D. wójt Jan Dyda osobiście podziękował obecnej na sali Władysławie Bodziarczyk. – Swoją postawą na pewno zachęciła pani niejednego malucha do tego, aby odwiedził bibliotekę i wypożyczył książki – stwierdził.

Komisja konkursowa wyłoniła nowego kierownika. Została nim wieloletnia pracownica biblioteki Weronika Walkowska. – Przed biblioteką wielkie wyzwanie. Na razie skupimy się na współpracy ze szkołami i przedszkolami, na promocji czytelnictwa, na zaspokojeniu preferencji czytelniczych mieszkańców. Jest to jedyne miejsce kultury, gdzie dostęp do nowości wydawniczych jest bezpłatny – zauważyła nowa kierownik.

ao/
najnowsze informacje
komentarze
Marian12:36, 17 stycznia 2020
Gratuluje,może bedzie coś świeżego nowego coś co przyciągnie więcej czytelników.a osoby zatrudniane przez nową Panią kierownik biblioteki to nie będą członkowie rodziny.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij