Wtorek, 04 sierpień 2020, Imieniny: Dominika, Protazego, Jana
Szczawnica i okolice
Clouds
18°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 82
Clouds
16°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 82
Clouds
19°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 82
Clouds
20°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 82
Clouds
19°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 82
Clouds
20°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 82
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
29.01.2020, 11:00 | czytano: 1860

Chyżne przejezdne dla samochodów osobowych

Arch. Karpacki Oddział Straży Granicznej

Trwa protest kierowców samochodów ciężarowych na Słowacji – ok. 1 km za przejściem granicznym w Chyżneym, już na terytorium Słowacji droga jest zablokowana przez pojazdy ciężarowe.

Brak możliwości przejazdu przez przejście graniczne w Chyżneym drogą krajową nr 7 dotyczy samochodów ciężarowych. Pojazdy osobowe są przepuszczane. - Kierowcy samochodów osobowych mogą przekraczać granicę na DK49 w Jurgowie, a także na drogach wojewódzkich w Chochołowie i Lipnicy Wielkiej. Nie mamy informacji o blokowaniu innych przejść, za granicą polsko-słowacką. Samochody ciężarowe mogą kierować się na Zwardoń - radzi Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Krakowie.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
tomas22:38, 29 stycznia 2020
A jak tacy cwani eo czemu nie blokują granicy słowacko- austriackiej, tylko non stop chyżne
Kierowca11:37, 29 stycznia 2020
Tak na zwardon barwinek wszyscy jedzcie jak tam tez blokuja tyle wiedza w GDDKIA wczoraj na zwardoniu stalem 9 godzin a dzis do zyliny jechalem 4 niech sprawdzaja informacje na bieżąco a nie mysla ze jest tak jak ostatnio
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij