Sobota, 29 luty 2020, Imieniny:
Jabłonka i okolice
Clouds
-1°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 74
Clouds
-1°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 74
Clouds
-0°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 74
Clouds
-0°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 72
Clouds
-0°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 74
Clouds
-1°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 74
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
13.02.2020, 20:00 | czytano: 2424

Samłel zbiera na debiutancką płytę

Materiały prasowe

Raper z Białego Dunajca planuje wydanie debiutanckiej płyty. W serwisie zrzutka.pl uruchomił zbiórkę pieniędzy na ten cel.

W sierpniu 2018 roku ukazał się jego pierwszy singiel pt. "Bystro Woda", a w wakacje ub. roku drugi singiel "Kochanie". Oba utwory zostały bardzo dobrze przyjęte przez rodzimą publiczność. Teraz przyszedł czas na płytę. - Postanowiliśmy założyć zrzutkę w formie przedsprzedaży. Zebrane środki pozwolą nam na opłacenie kosztów nagrania debiutanckiej płyty oraz teledysku promującego płytę. Płyta zostanie wydana jako duet - Bartłomiej Rzepka "Samłel" wraz z utalentowaną wokalistką i skrzypaczką Kasią Stasik "Rabianka" - mówi Bartłomiej Rzepka "Samłel". - Wydanie płyty planujemy na przełomie wiosny/lata 2020.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Wiesniok00:31, 19 lutego 2020
Zbiera? Kiedyś to nazywano żebraniem. Chłopak ma zdrowe ręce i nogi, śmiało może iść do pracy i zarobic te 15 tys. Ale po co. Łatwiej nazbierać. W jakim my żyjemy świecie? Najlepiej jest wziąć pieniądze, w sumie za nic. Można pozyskać sponsorów, ale może jednak brakuje talentu?
Szarak23:06, 14 lutego 2020
@tede to nie słuchaj, proste. Słuchaj tego co lubisz i pozwól innym słuchać (lub wspierać) to co lobią. I jak temat cie nie interesuje to się nie wypowiadaj.
tede15:44, 14 lutego 2020
Przecież tego nie da się słuchać...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij