Czwartek, 16 lipiec 2020, Imieniny: Mariki, Benity, Dzierżysława
Zakopane i okolice
Rain
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Rain
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Rain
13°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Rain
15°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 87
Rain
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Rain
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
20.02.2020, 15:00 | czytano: 1415

DARMOWE KONSULTACJE IMPLANTOLOGICZNE W ALLDENTAL! TYLKO 28 LUTEGO! (art. sponsorowany)

Implantologia to nowoczesna metoda wypełniania braków uzębienia. Mimo postępów w stomatologii, duża ilość pacjentów traci zęby z powodu próchnicy, chorób przyzębia lub urazów.

Przez wiele lat jedynym dostępnym sposobem leczenia były mosty lub ruchome protezy protetyczne. Obecnie implanty zębowe stają się coraz popularniejsze wśród Pacjentów, gdyż za sprawą swego wyglądu oraz funkcjonalności nie ustępują prawdziwym zębom. ALLDENTAL dzięki najlepszym systemom implantologicznym i doświadczeniu lekarzy chirurgów stomatologicznych oferuje swoim Pacjentom zabiegi implantologiczne na najwyższym światowym poziomie.

Sam implant zębowy to w rzeczywistości mała śruba wykonana z tytanu, niewywołująca alergii. Organizm człowieka akceptuje implant stomatologiczny i traktuje go jako naturalny korzeń zęba. Stanowi on bowiem integralną część uzębienia pacjenta, funkcjonalnością nie odbiegającą od naturalnego uzębienia.
IMPLANTOLOGIA W ALLDENTAL

1. INWESTYCJA W JAKOŚĆ - DOŻYWOTNIA GWARANCJA NA SYSTEMY IMPLANTOLOGICZNE W ALLDENTAL

W ALLDENTAL do zabiegów implantologicznych wykorzystywane są najbardziej sprawdzone i renomowane systemy, takie jak MIS Impantants Technologies, GlobalD, Astra Tech Implant System dzięki czemu Pacjent otrzymuje dożywotnią gwarancję na wszczepione implanty. Najwyższej jakości systemy implantologiczne to również bezpieczeństwo zabiegu i osiągnięcie najlepszych rezultatów, gwarantujące pełną satysfakcję Pacjentów.


2. ZABIEGI WYKONYWANE WYŁĄCZNIE PRZEZ SPECJALISTÓW CHIRURGII STOMATOLOGICZNEJ I CHIRURGII SZCZĘKOWO-TWARZOWEJ

W ALLDENTAL stawiamy na jakość - zabiegi implantologiczne wykonywane są wyłącznie przez renomowanych stomatologów z tytułem specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej oraz chirurgii szczękowo-twarzowej i z ogromnym doświadczeniem w zakresie implantologii. Zarówno najlepsze implanty jak również wybitni specjaliści są gwarancją usługi na najwyższym poziomie i pełnego bezpieczeństwa zabiegu.

3. DARMOWE KONSULTACJE IMPLANTOLOGICZNE

Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy będzie to dobra opcja dla Ciebie, to zapraszamy do ALLDENTAL na bezpłatną konsultację implantologiczną!
Tylko 28 lutego w ALLDENTAL bezpłatnie otrzymasz poradę i doradztwo w sprawie implantów u specjalisty chirurgii szczękowo-twarzowej - lek. dent. Piotra Koryczana.
Lek. dent. Piotr Koryczan ukończył studia na Wydziale Lekarskim na Oddziale Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2017 roku uzyskał tytuł specjalisty w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej. Doświadczenie zawodowe zdobył w trakcie pracy na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie oraz Klinice Nowotworów Głowy i Szyi Centrum Onkologii Instytut im. Marii Skłodowskiej Curie w Warszawie.

Nie zwlekaj - umów się na konsultacje, ponieważ każdy ubytek w uzębieniu wymaga jak najszybszego uzupełnienia, by przywrócić prawidłowy układ gryzienia. Implanty zębów stanowią ważny element odbudowujący, wpływając na stan zdrowia naszego zgryzu oraz estetykę uśmiechu. Dodatkowo dają poczucie swobody i zwiększają komfort życia.

Zapraszamy do zapisów!
Rejestracja pod numerem tel. +48 18 265 74 88 lub przez e-rejestrację - er.allmedica.pl
KLINIKA STOMATOLOGICZNA ALLDENTAL

Al. 1000-lecia 111, Nowy Targ
www.alldental.pl
18 265 74 88
najnowsze informacje
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij