Poniedziałek, 19 kwiecień 2021, Imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 87
Rain
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 87
Clouds
10°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
23.02.2020, 01:50 | czytano: 3395

Strażackie mistrzostwa kraju w slalomie gigancie (zdjęcia)

zdj. Podhale24

Ponad 120 strażaków ochotników zawitało na stok Polana Sosny w Niedzicy, aby uczestniczyć w VIII Ogólnopolskich Mistrzostwach Strażaków OSP w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. W pierwszym dnu rozegrane zostały indywidualne mistrzostwa kraju w slalomie gigancie.

Atrakcją dwudniowych zawodów jest to, że strażacy startują na nartach i snowboardzie w bojowym ubraniu i hełmie strażackim. W niedzielę odbędzie się niezwykła konkurencja drużynowa, ponieważ strażackie czteroosobowe zespoły muszą pokonać trasę slalomu jadąc z wężem strażackim. Zawody rozpoczynają się o godzinie 11.00.

Zwycięzcy sobotnich zmagań:
druhny - 1. Oleś Laura Szczawnica 2. Twardosz Klaudia Kobielnik ( małopolskie) 3. Śmietana Justyna Wielopole Rybnik (śląskie)

druhowie gr. A - 1. Mastalski Stanisław Szczawnica 2.Kamiński Władysław Porąbka Iwkowska ( małopolskie) 3.Pisarski Jerzy Krasiczyn (podkarpackie)

druhowie 1gr. B 1. Kościelniak Bartłomiej Potok (podkarpackie) 2. Gdowski Tomasz Ciężkowice ( małopolskie) 3.Zawadzki Marcin Wielopole Rybnik (śląskie)

druhowie gr. C - 1.Gał Przemysław Murzasichle 2. Pawlikowski Bartłomiej Małe Ciche 3. Trybuła Bartłomiej Spytkowice

snowboard - 1.Trybuła Bartłomiej Spytkowice 2. Łukaszczyk Wojciech Murzasichle 3. Niziołek Jakub Staszkówka (małopolskie)

mat. prasowy, opr.s/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Mieszkanka gm. Nowy Targ07:52, 23 lutego 2020
Brawo, brawo strażacy. Wysportowani strażacy to prawdziwi STRAZACY. W tej branzy spryt i sportowy hart ducha sprzyda sie, coś wspaniałego. Tak trzymac.Szanowni Wojtowie w takich strazakow inwestowac !! . pozdrawiam Was
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij