Sobota, 28 listopad 2020, Imieniny: Zdzisława, Lesława, Gościerada
Nowy Targ i okolice
Mist
-0°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-2°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 2
Mist
-1°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 92
Clouds
Wiatr: 8.856 km/h Wilgotność: 91
Mist
-1°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
27.02.2020, 10:05 | czytano: 5505

Złodziej nart zatrzymany. Słowak grasował w rejonie Białki Tatrzańskiej

Fot. KPP Zakopane

Policjanci z Komisariatu Policji w Bukowinie Tatrzańskiej zatrzymali mężczyznę, który udając narciarza zabierał cudze narty na stoku. 27-letni obywatel Słowacji został zatrzymany w Białce Tatrzańskiej chwilę po kradzieży. Mężczyźnie grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Bukowiny Tatrzańskiej otrzymali zgłoszenie o kradzieży nart ze stojaka sprzed jednej z restauracji w pobliżu stoku w Białce Tatrzańskiej. Policjanci na miejscu w rozmowie z pokrzywdzonymi dowiedzieli się, że związek z tym zdarzeniami może mieć mężczyzna w charakterystycznej kurtce. Jeden z pokrzywdzonych oświadczył, że po krótkim pościgu sam odebrał mu swoje narty.

Po chwili we wskazanym rejonie policjanci zauważyli zataczającego się mężczyznę, który odpowiadał podanemu im rysopisowi. W rozmowie z 27-letnim obywatelem Słowacji policjanci ustalili, że mieszka w jednym z pensjonatów w Białce Tatrzańskiej. Wizyta w miejscu zakwaterowania zaowocowała odnalezieniem w samochodzie pary nart, której pochodzenia nie był w stanie wyjaśnić. Ostatecznie mężczyzna został zatrzymany. Następnego dnia gdy wytrzeźwiał przyznał się do kradzieży nart. Swoje zachowanie tłumaczył nadmiarem wypitego alkoholu. Pseudo narciarzowi z Bratysławy za kradzieże grozi kara do pięciu lat więzienia.

Źródło: KPP Zakopane, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Narciarz15:49, 27 lutego 2020
Za takie kradzież powinien siedzieć dla przykładu
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij