Środa, 27 maj 2020, Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita
Nowy Targ i okolice
Rain
17°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 47
Rain
18°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 47
Rain
17°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 47
Rain
19°
Wiatr: 12.528 km/h Wilgotność: 50
Rain
14°
Wiatr: 17.568 km/h Wilgotność: 85
Rain
15°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 47
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
07.03.2020, 10:23 | czytano: 2878

Zmiana na stanowisku skarbnika w gminie Ochotnica Dolna

Z końcem marca gmina Ochotnica Dolna będzie miała nowego skarbnika. Wypowiedzenie z pracy złożyła dotychczasowa szefowa gminnych finansów – Agnieszka Zabrzewska. Wójt Tadeusz Królczyk, odpowiadając na zarzuty radnego Jana Franczyka zapewniał, że nie miał żadnego konfliktu z panią skarbnik.

O powody odejścia skarbniczki Zabrzewskiej, pytał podczas ostatniej sesji właśnie radny Franczyk. Według niego była ona bardzo dobrym finansistą. - Skarbnik, to osoba najważniejsza w gminie po wójcie – argumentował radny.

Według niego, powinna mieć bezstresową pracę i cieszyć się zaufaniem wójta. Z wypowiedzi radnego nie trudno było odnieść wrażenie, że powodem odejścia szefowej gminnych finansów mógł być konflikt pomiędzy Tadeuszem Królczykiem, a Agnieszką Zabrzewską.

Sam wójt Królczyk stanowczo temu zaprzeczył, twierdząc jednoznacznie, że jego współpraca ze skarbnik Zabrzewską układała się dobrze. Chociaż, jak to stwierdził, były tematy, w których się zgadzali i te, które ich różniły.

- Pani skarbnik od 24 grudnia przebywa na zwolnieniu lekarskim – wyjaśniał wójt. – Obecnie złożyła wypowiedzenie. Z dniem 31 marca kończy się jej umowa o pracę. W dzisiejszych czasach migracja pracowników w poszukiwaniu lepszej pracy jest czymś normalnym. To samo jest chociażby w szpitalach, gdzie dyrektorzy tych placówek przyciągają nowych pracowników lepszymi warunkami finansowymi. Do nas też przychodzą pracownicy w poszukiwaniu pracy.

Wójt Ochotnicy nie zdradził na razie nazwiska następcy Małgorzaty Zabrzewskiej.

js/
najnowsze informacje
komentarze
MIESZKANIEC10:59, 10 marca 2020
Wójta przerosła rola, całkowicie nie daje sobie rady.
JFK09:29, 8 marca 2020
Nasz wÓJT robi kolejną lukratywną posadę dla ważnej dla jego sprawy(bo przeciez wójtem wiecznie nie bedzie) osobistosci z poza Ochotnicy. Zgodnie z zasadą: ja teraz tobie a ty mi późnej
Staszek Turnia14:32, 7 marca 2020
Nie ma pracy bezstresowej.
Józef Wójcik13:47, 7 marca 2020
Panie Wójcie!
Może jednak przed Wielkanocą zrobisz sobie rachunek sumienia?
Naprawdę nie widzisz nic niestosownego w swoim stylu zarządzania personelem?
I nic nie daje ci do myślenia, że po kilka razy musisz ogłaszać nabory na te same stanowiska?
Przecież nawet w korporacji szanuje się pracowników i przestrzega prawa pracy.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij