Piątek, 07 sierpień 2020, Imieniny: Doroty, Kajetana, Donata
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
18°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 82
Clear
19°
Wiatr: 22.536 km/h Wilgotność: 90
Clouds
16°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 82
Clear
19°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 72
Clear
17°
Wiatr: 1.224 km/h Wilgotność: 83
Clouds
17°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 82
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
13.03.2020, 13:28 | czytano: 3756

Urząd Miasta wstrzymuje wysyłanie decyzji podatkowych za pośrednictwem Poczty Polskiej

zdj. Piotr Korczak

ZAKOPANE. W związku z decyzjami Rządu RP wprowadzającymi radykalne środki w walce z koronawirusem, burmistrz Leszek Dorula informuje, że wstrzymuje wysyłkę decyzji podatkowych na rok 2020 dostarczanych przez pracowników Poczty Polskiej. Również nowotarski magistrat zaleca dokonywanie wpłat przez Internet.

- Podatnicy (osoby fizyczne), którzy chcą uregulować należny podatek za rok 2020 r. mogą to uczynić w wysokości wynikających z decyzji podatkowych na rok 2019 r.,ponieważ wysokość stawek podatkowych na rok 2020 nie uległa zmianie. Prosimy o dokonywanie wpłaty podatków przelewami elektronicznymi, na indywidualne numery rachunków bankowych - apeluje zakopiański skarbnik Helena Mamcarz.

Także nowotarski Urząd Miasta poinformował, iż "wpłat z tytułu podatków, odpadów należy dokonywać na indywidualne rachunki bankowe podane na decyzjach i zawiadomieniach w sprawie określenia ich wysokości. Z tytułu innych opłat zapłaty należy dokonywać przelewem na rachunki bankowe Urzędu podane na stronie www."

s/
najnowsze informacje
komentarze
antywirus18:12, 13 marca 2020
Urzędnikom nie chce się kopertować decyzji. Jeszcze przez rok urzędnicy będą obwiniać wirusa za zaistniałą sytuację i niekompetencje
podatnik16:21, 13 marca 2020
W Szczawnicy termin do zapłaty jest 15 marca. Myślałam, że to obowiązuje w całej Polsce.
Quiet observer14:23, 13 marca 2020
Ciekawe, skoro już większość roznieśli listonosze. Elementarny brak logicznego myślenia wyprzedzającego i na chwilę obecną działania pozorowane.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij