Środa, 01 kwiecień 2020, Imieniny: Grażyny, Hugona, Teodory
Czarny Dunajec i okolice
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 46
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 46
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 46
Clear
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 38
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 46
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 46
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Koronawirus - aktualna sytuacja na Podhalu
25.03.2020, 11:31 | czytano: 7278

Strażacy uwolnili mężczyznę z kontenera. Był pod wpływem środków odurzających?

Nietypową interwencję podejmowali dziś rano strażacy z Białki Tatrzańskiej. Zostali wezwani do pomocy mężczyźnie, który - jak poinformowali - prawdopodobnie pod wpływem środków odurzających zamknął się w kontenerze budowlanym.

Zdarzenie miało miejsce po godz. 6 rano na terenie budowy przy jednym z białczańskich hoteli. Policjanci z Komisariatu Policji w Bukowinie Tatrzańskiej zostali wezwani do wybitej szyby w zaparkowanym aucie. Niedaleko stał kontener, w którym zauważyli mężczyznę. Mimo poleceń nie chciał wyjść ze środka i nie rozmawiał z policjantami. Strażacy z Białki zostali wezwani do pomocy przy otwarciu kontenera i uwolnieniu osoby znajdującej się w środku. - Po otwarciu drzwi poszkodowany został przekazany Zespołowi Ratownictwa Medycznego z Zakopanego - poinformowali strażacy.

W miejscu, w którym przebywał mężczyzna - 35-latek bez stałego miejsca zamieszkania - policjanci ujawnili różnego rodzaju substancje. Zostały one pobrane do badań.

oprac. r/ OSP KSRG Białka Tatrzańska / Facebook
najnowsze informacje
komentarze
Kalif12:48, 25 marca 2020
Chłop może w szoku był.
Elo11:58, 25 marca 2020
Chował się przed wirusem
joanna11:36, 25 marca 2020
Jest sposób na wirusa ????
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij