Czwartek, 16 lipiec 2020, Imieniny: Mariki, Benity, Dzierżysława
Jabłonka i okolice
Rain
15°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 87
Rain
17°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 87
Rain
16°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 87
Clouds
18°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 82
Rain
15°
Wiatr: 8.172 km/h Wilgotność: 86
Rain
14°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
02.04.2020, 12:50 | czytano: 3577

Miasto dezynfekuje przystanki

Fot. Piotr Kuczaj

Urząd Miejski w Rabce-Zdroju podjął decyzję o dezynfekcji przystanków autobusowych.

Pracownicy Zakładów Komunalnych przeprowadzili dezynfekcję wszystkich przystanków i wiat na terenie miasta i gminy Rabka-Zdrój. Odkażane były również ławki i cały teren wokół przystanku busów m.in. przy ul. Jana Pawła II i Placu Św. Mikołaja. Działania te mają na celu zapobieżenie rozprzestrzenianiu się wirusa, a tym samym zapewnienie bezpieczeństwa podróżującym.

Źródło: UM Rabka-Zdrój, r/
najnowsze informacje
komentarze
j2307:44, 4 kwietnia 2020
ciekawe co robią te urzędasy pewnie się okopali gdzie lesiu i podegrodzie kwarantane mają i pytanko czemu się sprząnta krawężniki pewni duet liczy na turystów już jadą
koszmar11:11, 3 kwietnia 2020
Reasumując: uprasza się Panów prezesów nowotarskiej Spółdzielni Mieszk., aby wyszli ze swoich gabinetów i sprawdzili klatki bloków na Wojska P. i obejrzeli brudne schody i zasyfione trawniki. Czy nie wstyd Wam Panowie zarządzać takim brudem?
koronaswirus10:54, 3 kwietnia 2020
.....................zdezynfekujcie sobie mozgi. poczytajcie najpierw czym was opryskuja , pozniej czemu to pomoze i zaszkodzi. na pewno nie dla naszego dobra......................................................................
alfa209:38, 3 kwietnia 2020
do jakoś to będzie
Spółdzielnia Nowotarska rozpoczęła walkę z koronawirusem po swojemu jak zawsze - Pani Sprzątająca bez rękawiczek, psika klamki jakimś środkiem następnie brudną ścierą, którą wytarła już poręcze i klamki w dwóch poprzednich klatkach ściera dalej... Władzo Spółdzielni kiedy Wy wreszcie zaczniecie myśleć i pracować dla ludzi?!?!?!?
leń20:30, 2 kwietnia 2020
Mądrzy nie na opak i normalni mieszkańcy bloków utrzymują porządek.No ale ty Salomonowe gacie i jakoś to będzie.......
na opak maDRZY JAK SALOMONOWE GACIE13:51, 2 kwietnia 2020
Wszystko na odwrót .Powielają głupotę z Nowego Targu . najpierw dezynfekują , a potem będą sprzątać . To powinno być najpierw sprzątanie , apotem dezynfekcja . Coś się komuś popieprzyło . Znowu pieniądze w błoto . Sami mądrzy na opak .
jakoś to będzie13:00, 2 kwietnia 2020
Kiedy włodarze Nowotarskiej Spółdzielni Mieszkaniowej podejmą podobną decyzje o dezynfekcji klatek schodowych,poręczy przycisków domofonów i innych części wspólnych?Jakie czynności podjęli w tych klatkach schodowych w których przebywają osoby objęte kwarantanną?Za pielęgnacyjne przycięcie drzew należy się im ,,pochwała"
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij