Sobota, 04 lipiec 2020, Imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Clouds
12°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Clouds
15°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Clouds
17°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Clouds
15°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
21.04.2020, 12:50 | czytano: 4663

Policjanci zatrzymali w Poroninie mężczyznę, który napadł, pobił i okradł inwalidę

Policjantom udało się ustalić i zatrzymać sprawcę rozboju, do którego doszło w centrum miasta na przystanku komunikacji miejskiej. Zakopiański sąd aresztował go na dwa miesiące.

Pierwsze informacje, do których dotarli zakopiańscy kryminalni były bardzo niejasne. Ustalili, że pod koniec marca doszło do poważnego zdarzenia kryminalnego na jednym z przystanków komunikacji miejskiej w Zakopanem, jednak nikt nie zdecydował się na oficjalne zawiadomienie policji. - Wiedzieliśmy, że miały w nim uczestniczyć dwie lub trzy osoby, których przez dłuższy czas nie udawało się zidentyfikować. Upór i doświadczenie śledczych doprowadziło do rozwikłania zagadki i ustalenia tożsamości pokrzywdzonego, którym okazał się 59-latek z Zakopanego z pewnym stopniem inwalidztwa - informuje asp. szt. Roman Wieczorek z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem.Mężczyzna został dotkliwie pobity i obrabowany na przystanku. Sprawca rozboju zabrał mu telefon komórkowy oraz drobne pieniądze, a pobitego zostawił na przystanku. Pokrzywdzony nikogo o tym fakcie nie powiadomił. Kryminalni analizując sprawę wytypowali i ustalili gdzie może przebywać domniemany przestępca. Jak się później okazało, trop był dobry. Kompletnie zaskoczonego 31-latka kryminalni zatrzymali w Poroninie. Wśród jego rzeczy znalazł się zrabowany podczas rozboju telefon komórkowy. Agresywny sprawca rozboju został zatrzymany, a zakopiański sąd aresztował go na dwa miesiące. Grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Zakopane, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
qwerty18:23, 21 kwietnia 2020
Uwielbiam ten tekst: "Zaskoczonego XX-latka zatrzymali policjanci". Zróbcież kiedy akcję z kamerą, chciałbym zobaczyć te zaskoczenie :)

A przede wszystkim gratulacje dla policji że mimo koronawirusa nie porzucają spraw gdzie nie było oficjalnego zgłoszenia.
prawnik17:19, 21 kwietnia 2020
Brawo Policja że wytapiacie chwasty , DZIĘKUJEMY .
anty drań14:19, 21 kwietnia 2020
Ale cowboy,jakbys chciał pocwiczyc zapraszamy na nowotarskie blokowiska kozaku.Bic starszego Pana inwalide,co ci siedz w tej glupiej glowie.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij