Sobota, 17 kwiecień 2021, Imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana
Nowy Targ i okolice
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
17.05.2020, 17:44 | czytano: 7366

Kolejna policyjna akcja na drodze do Morskiego Oka

zdj. KPP w Zakopanem

Drogówka konsekwentnie odholowuje nieprawidłowo zaparkowane pojazdy z drogi do Morskiego Oka.

W ten weekend jeden kierowca „stracił” prawo jazdy, odholowane zostały dwa samochody z rejonu Morskiego Oka oraz ujawniano dziewięćdziesiąt jeden nieprawidłowo zaparkowanych pojazdów na drodze Oswalda Balzera.

- Pomimo licznych apeli i komunikatów w mediach ogólnokrajowych nadal nie wszyscy kierowcy stosują się do przepisów drogowych. W sobotę zakopiańska drogówka patrolowała rejon przejścia granicznego w Łysej Polanie oraz drogi dojazdowe. Nie stwierdzono wykroczeń w tym rejonie, a obecność policjantów skutkowała przestrzeganiem przepisów drogowych. W sobotę wieczorem na „zakopiance” w Białym Dunajcu 21-letni kierowca z Krakowa „stracił” swoje prawo jazdy za znaczne przekroczenie dozwolonej prędkości. Niestety w niedzielę ruch drogowy w tym rejonie był zdecydowanie większy. Koniecznym okazało się odholowanie dwóch nieprawidłowo zaparkowanych samochodów. A na drodze Oswalda Balzera w rejonie wejścia na szlak do Sanktuarium na Wiktorówkach policjanci ujawnili aż 91 nieprawidłowo zaparkowanych samochodów. Kierowcy teraz muszą liczyć się z konsekwencjami - podsumowuje asp. sztab. Roman Wieczorek.

s/
najnowsze informacje
komentarze
jo08:29, 18 maja 2020
Brawo uczyć ceprów prawidłowego parkowania !!
No i po ptokach22:02, 17 maja 2020
Brawo. Tylko dlaczego tak mało?
Łosie z łosiedli się po zjeżdżały po hole.
A taki był spokój.
Aga19:50, 17 maja 2020
Szkoda, że jeżdżąca po Krupówkach Policja nie dawaa mandaty ludziom bez masek. Turystów jak widać one nieobowiązują. MASAKRA
BIOŁCON18:44, 17 maja 2020
Brawo brawo brawo
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij