Czwartek, 02 lipiec 2020, Imieniny: Jagody, Urbana, Martyniana
Szczawnica i okolice
Clouds
20°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 82
Clouds
20°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 82
Clouds
21°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 82
Rain
21°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 83
Rain
20°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 89
Clouds
20°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 82
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
26.05.2020, 11:14 | czytano: 2167

Zakopiańscy policjanci zatrzymali oszustkę. Oferowała wirtualne kwatery

Policjanci z Zakopanego zatrzymali 26-letnią mieszkankę powiatu zgorzeleckiego, która na portalu internetowym oferowała do wynajęcia nieistniejące mieszkania i apartamenty w Zakopanem. Kobieta oszukała w ten sposób 4 osoby na kwotę kilku tysięcy złotych.

Z ustaleń śledczych wynika, że 26-letnia kobieta w okresie listopada i grudnia 2019 roku oferowała w popularnym serwisie internetowym mieszkania i apartamenty do wynajęcia na Sylwestra w Zakopanem, którymi w rzeczywistości nie dysponowała. Za rezerwację pobierała zaliczki, po czym kontakt z nią się urywał. Oszukane w ten sposób osoby zaczęły zgłaszać się na policję. Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą zakopiańskiej komendy. Prowadząc czynności związane z wykrywaniem oszustw internetowych, wpadli na trop kobiety, która zamieszczała nieprawdziwe ogłoszenia. - Dzięki intensywnym działaniom i doświadczeniu policjantów prowadzących to postępowanie, kobieta 15 maja br. została zatrzymana przez tatrzańskich policjantów w województwie dolnośląskim w swoim domu. Przedstawiono jej 4 zarzuty oszustwa - informuje asp. szt. Roman Wieczorek z KPP w Zakopanem.

Za czyny, których się dopuściła grozi jej kara nawet ośmiu lat więzienia. Sprawa, jak mówią policjanci, ma charakter rozwojowy. Mundurowi sprawdzają, czy 26-latka nie dopuściła się jeszcze innych tego typu przestępstw.

oprac. r/ KPP Zakopane
najnowsze informacje
komentarze
klio12:44, 26 maja 2020
Młodzi,którym się nie chce robić,tylko lekką ręką się bogacą.Uważają każdego,który ciężko i uczciwie pracuje za ''frajera'',twierdząc,że oni mają szmal a ten uczciwy nic się nie dorobił.Teraz takie czasy ,musisz być nadziany,bo inaczej nic nie znaczysz,nie ważne w jaki sposób się dorobisz.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij