Czwartek, 22 październik 2020, Imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii
Zakopane i okolice
Clear
13°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 71
Clear
13°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 71
Clear
13°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 71
Clear
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Clear
13°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 77
Clear
11°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 71
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
01.06.2020, 13:35 | czytano: 6602

Seryjna złodziejka zatrzymana

Arch. Podhale24.pl

Policjanci zatrzymali i postawili zarzuty kobiecie, która od około dwóch tygodni dokonuje drobnych kradzieży na terenie Rabki-Zdroju.

Kobieta, jak mówi asp. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu, dopuściła się w okresie od 16 do 29 maja co najmniej kilku drobnych kradzieży. Jej łupem padały m.in. artykuły biurowe, spożywcze czy ubrania. Za każdym razem suma strat była niewielka, dlatego policjanci uznali, że nie będą w każdej tej sprawie prowadzić odrębnego postępowania o wykroczenie, ale zsumowali wszystkie zgłoszenia i postawili kobiecie zarzut dokonania przestępstwa kradzieży na łączną kwotę 700 zł. W sobotę podejrzana została zatrzyma i usłyszała zarzuty.

r/
najnowsze informacje
komentarze
rynkowy10:05, 2 czerwca 2020
a możne ta kobieta potrzebuje pomocy ...a nie karania
Wyrocznia21:40, 1 czerwca 2020
Wera ja czytam ze zrozumieniem i mój komentarz odnosi się do chorego prawa i nie mam zielonego pojęcia jaka myśl zrodziła się w twojej głowie czytając mój wpis. To, że jej zsumowali to sukces, a prawo powinno być takie żeby karać za każdą kradzież jako za zły czyn, a nie dawać pretekst złodziejom do kolejnych kradzieży. Ktoś ukradnie poniżej 500 zł, złapią go i dostanie tylko grzywnę, to go tylko nakręci do kolejnych kradzieży. Tu jakieś przyzwolenia do ryzykowania dają złodziejowi, bo przecież jak zaryzykuje i go złapią, to jeszcze nie pójdzie siedzieć. Do paki ze złodziejami nawet jak 5 złotych ukradnie, a nie czekać aż mu się uzbiera więcej!
LudzikUSA18:53, 1 czerwca 2020
ona zostanie ukarana za 700 zlotych /siedemset zlotych/ a sasin za 70 ooo ooo /mklionow/ nie poniesie zadnej kary gdzie tu sprawiedliwosc?
paragraf18:52, 1 czerwca 2020
Nawet najmniejsza kradzież jest kradzieżą bo potem trzeba "prosić" żeby winowajczyni dokradła powyżej jakiejś kwoty żeby to było ścigane.
Kapelusz z rondem.18:03, 1 czerwca 2020
A teraz powinno się opublikować dane tej osoby. By już nigdy ręką po czyjeś nie sięgała. STOP ludzią nie szanujących własności innych.
devil17:42, 1 czerwca 2020
"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim nisko się kłaniacie"
wera14:44, 1 czerwca 2020
@Wyrocznia.
Czytaj ze zrozumieniem, bo złodziejka nie czytała. Zsumowali jej kradzieże i zamiast kilku wykroczeń ma przestępstwo. Dziewczyna pewnie liczyła, że to będzie wniosek o ukaranie, a tu trafi do rejestru przestępców w KRK. Brawo Policja, wyczekali babę;-)
Wyrocznia14:21, 1 czerwca 2020
Prawo o niskiej szkodliwości czynu to kpina. Ci sami chorzy na głowę ludzie, którzy to wymyślili, może niech już zaczną planować prawo - morderstwo o niskiej szkodliwości czynu.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij