Środa, 15 lipiec 2020, Imieniny: Włodzimierza, Henryka, Egona
Nowy Targ i okolice
Clouds
22°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 52
Clouds
23°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 52
Clouds
24°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 52
Clouds
25°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 38
Clouds
23°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 44
Clouds
20°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 52
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
02.06.2020, 14:21 | czytano: 1695

Kino w Zakopanem otwarte jako pierwsze w Polsce?

Arch. Podhale24.pl

Od 6 czerwca wznawiają działalność kina. Tego dnia ruszają m.in. kina w Nowym Targu, Zakopanem i Rabce-Zdroju, natomiast zakopiańskie kino Miejsce zaprasza na prawdopodobnie pierwszy seans w Polsce.

Tego dnia pierwsze filmy po przerwie wyświetli kino "Śnieżka" w Rabce-Zdroju, które zaprasza widzów na seanse dla dzieci i dorosłych. Działalność wznawia również kino Tatry w Nowym Targu, informując, że pracuje nad repertuarem oraz kończy ostatnie prace renowacyjno-remontowe. Start na ten dzień zapowiedziało też kina Giewont.

Z kolei Kino Miejsce w Zakopanem w nocy z soboty na niedzielę, swój pierwszy seans wyświetli zaledwie minutę po północy. Tytuł do samego końca pozostanie tajemnicą. Będzie to produkcja, której do tej pory na pewno jeszcze nikt nie oglądał na dużym (kinowym) ekranie. Od tego dnia Kino Miejsce wznowi także swoją regularną działalność.

Kinowe seanse odbywać się będą z zachowaniem procedur bezpieczeństwa.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Marek15:56, 2 czerwca 2020
No a kto będzie dezynfekował kino w Nowym Targu?Jestem ciekawy czy odpowiednie służby sanitarne zadbają o to by to robiono codziennie
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij