Środa, 12 sierpień 2020, Imieniny: Klary, Lecha, Hilarii
Nowy Targ i okolice
Clouds
25°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 50
Clouds
26°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 50
Clouds
25°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 50
Clear
26°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 34
Clouds
25°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 50
Clouds
24°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 50
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
02.06.2020, 15:45 | czytano: 1751

Nowy chodnik w Łapszach Wyżnych do połowy października

Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Targu rozstrzygnął przetarg na budowę ok. pół kilometra chodnika w Łapszach Wyżnych.

Najkorzystniejszą ofertę złożyła spółka Podhalańskie Drogi., która wybuduje chodnik za 994294 zł.

Roboty budowlane poprowadzone będą wzdłuż ul. Kościelnej pomiędzy dwoma mostami na potoku Łapszanka. Zakres prac obejmuje w głównej mierze budowę prawostronnego chodnika, utwardzenie pobocza, przebudowę skrzyżowań z drogami gminnymi (tj. ul. Na Brzegu, ul. Zieloną, ul. Słoneczną), przebudowę zjazdów indywidualnych i budowę korytek betonowych.

Przewidywany termin zakończenia prac to połowa października 2020 r.

oprac. r/ PZD Nowy Targ
najnowsze informacje
komentarze
obcy18:39, 19 czerwca 2020
do mieszkaniec..... jeśli piszesz prawdę że Niedzica ma rzeczywiście takich trzech nieudolnych radnych,to wypada tylko złożyć kondolencję sołectwu Niedzica. Szanowni mieszkańcy ale to Wasz wybór.Stracone kolejne lata!!!To niepowetowana szkoda dla tej jakże pięknej miejscowości.Tych straconych lat tak szybko nie będzie można odbudować.
jest tak13:59, 8 czerwca 2020
Czy to prawda ??? Oczywiście to święta prawda co Rada może zrobić skoro doprowadzili do tego że Gmina jest goła. Z jednej strony na sesji sygnalizują o wysokim zadłużeniu ,a drugiej zaś strony głosują za kredytami jak to rozumieć ? W takiej sytuacji decyzja należy tylko do PZD .Czy ona jest słuszna ,to inna sprawa.
prawda ???20:28, 7 czerwca 2020
No tak warto być uczciwym choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym ale nie warto.Odwaga to panowanie nad strachem a nie brak strachu widać Radni tego nie rozumieją. Szkoda że Gmina tak nisko lata a Rada jest jakaś taka niemrawa taka jakaś bezradna.....Ale jaka Rada takie decyzje!!!!
mieszkaniec08:43, 6 czerwca 2020
Gil ostatnia sesja Rady Gminy jasno dowodzi i bardzo dobitnie obrazuje głupotę tej Rady.Dla nich liczą się tylko własne i Wójta interesy społeczeństwo mają ewidentnie w ....To jest ich dewiza a zwłaszcza w obecnej kadencji tych barwionych lisów!!!!Daremne jest ,że Radna z Niedzicy zabiega o Niedzicę skoro radni z Niedzicy tacy jak Bogaczyk,Pichniarczyk ,Majerczak są przeciwko własnej miejscowości.Gdzie tu jest sens i logika.!!!!!!Pani Janino szkoda ,szkoda Pani wysiłku i to Pani już dawno powinna przestać zabiegać o inwestycje w tej jakże chorej Gminie.!!!!!!!!
gil18:27, 5 czerwca 2020
buhaha jamroz to szok co on robi az tyle ,najwyzsze podatki w polsce ma gmina lapsze nizne a drogi takie dziurawe ze szok ale sciezki dla rowerow fajne taki to gazda jak szewc w przysłowiu
spisok z krwi i kości09:13, 3 czerwca 2020
Jamróz jest b,słabym wójtem . Poprzedniemu wójtowi Pawłowi Dziubanowi , to do pięt nie dorasta . Trzeba to wreszcie świadomie powiedzieć .
xxx08:28, 3 czerwca 2020
Jak zwykle wójt musi błyszczeć !!! A ludzi trzeba uspokoić ? Oj....Dudek to jest coś nie tak w tej Gminie. No bez jaj faktycznie...
Dudek22:39, 2 czerwca 2020
No bez jaj - a co ma do tego pzd ? Pzd zrobi a wójt będzie mówił ze to on żeby ludzi uspokoić
ze wsi15:57, 2 czerwca 2020
brawo,mieszkańcy się ucieszą - ale pełna radośc będzie jak chodniki będą gotowe.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij