Wtorek, 04 sierpień 2020, Imieniny: Dominika, Protazego, Jana
Jabłonka i okolice
Clouds
21°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 60
Clouds
17°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 60
Clouds
23°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 60
Clouds
21°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 82
Rain
23°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 71
Clouds
23°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 60
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
15.06.2020, 13:31 | czytano: 3395

Włamywacze zatrzymani

zdj. KPP w Zakopanem

ZAKOPANE. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy nocą włamali się do restauracji na Gubałówce. Bracia ukradli alkohol i gotówkę. Straty oszacowano na ok. 6000 złotych. Grozi im nawet do 10 lat w więzieniu.

Do zdarzenia doszło w ub. miesiącu.

- Tatrzańscy policjanci pod koniec maja br. zostali zawiadomieni o włamaniu do jednej z restauracji na Gubałówce. Włamywacze pod osłoną nocy zniszczyli rolety zabezpieczające, a po dostaniu się do wnętrza restauracji zabrali ze sobą alkohole różnych marek oraz gotówkę z kasy. Policjanci na miejscu włamania zabezpieczyli ślady pozostawione przez sprawców, a następnie rozpoczęli intensywne czynności, aby ich zidentyfikować i ująć. Analizując zebrane w sprawie materiały kryminalni wytypowali dwóch mężczyzn - braci zamieszkujących w rejonie włamania. Pierwszy z włamywaczy został ujęty w zeszłym tygodniu, a drugi kilka dni później - informuje Roman Wieczorek z KPP w Zakopanem.

Sprawcy włamania są znani zakopiańskim kryminalnym. To 35- i 31-latek pochodzący z gm. Kościelisko i Zakopanego.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty i przyznali się do włamania. Za kradzież z włamaniem i zniszczenie mienia grozi im kara do 10 lat więzienia.

s/
najnowsze informacje
komentarze
szopka z zawiasów21:00, 15 czerwca 2020
@Bies: zwróciłem uwagę na ten sam fakt . Już 6 lat Ziobro pieprzy o dobrej zmianie . Tu mamy jaskrawy przykład jak wygląda ta "dobra zmiana" w praktyce . Jak coś nie zmieni się diametralnie w kwestii karania i wymiaru karania , to nikt nie uwierzy w ten bełkot o dobrej zmianie , bo zakrawa to na kpinę i nie zależy to nawet od kasty sędziowskiej ale od ministra i prokuratorów. Przede wszystkim nie może być jakichkolwiek tzw. zawiasów , bo z tego wychodzi szopka
Bies14:27, 15 czerwca 2020
Za zabojstwo 8 lat,a za kradziez alkoholu i paru zl. 10 lat
ja14:17, 15 czerwca 2020
Ojtam ojtam nie mieli co zjeść i wypić to się pokrzepili -------
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij