Czwartek, 29 lipiec 2021, Imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
24°
Wiatr: 7.668 km/h Wilgotność: 65 %
Clouds
24°
Wiatr: 8.604 km/h Wilgotność: 54 %
Clouds
25°
Wiatr: 6.12 km/h Wilgotność: 65 %
Clouds
25°
Wiatr: 8.82 km/h Wilgotność: 60 %
Clouds
27°
Wiatr: 6.588 km/h Wilgotność: 65 %
Clouds
24°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 65 %
28.06.2020, 19:50 | czytano: 2417

Respirator dla ratowników we Wróblówce

zdj. PSP im. Jana Pawła II/FB

NOWY TARG. Zainicjowana w kwietniu przez ratowników medycznych społeczna zbiórka na zakup respiratora oraz fiberoskopu do intubacji, diagnostyki i leczenia pacjentów z niewydolnością oddechową - przynosi efekty.

Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II poinformował, iż dzięki zbiórce "Respirator dla Podhalańskich Zespołów Ratownictwa Medycznego, zainicjowanej przez Naszych Ratowników Medycznych Adama Chramca, Michała Ścisłowicza i Bożenę Kułach udało się zebrać ponad 50 tys. złotych."

Za te pieniądze zakupiono respirator oraz specjalistyczny sprzęt medyczny w postaci zestawu do wkłuć doszpikowych i pompy infuzyjnej. Aparatura służyć będzie w bazie ratownictwa medycznego we Wróblówce.


"Dziękujemy i cieszymy się, że wśród naszych Pracowników są Osoby, które bez względu na wszystko Niosą Iskrę Dobroci. Podziękowania kierujemy również do wszystkich osób, które przekazywaniem datków zechciały wesprzeć tę szlachetną akcję" - komentują przedstawiciele nowotarskiego szpitala.

s/
najnowsze informacje
komentarze
bolo inspiratoro16:58, 29 czerwca 2020
Kidawa się dorzuciła coś do tego "inspiratora"? Wszak wielki z niej znawca od tych tematów, zęby zjadła na tym..
karol20:00, 28 czerwca 2020
Szkoda, ze za pieniądze ludzi. To obowiązek dyrekcji zapewnić sprzęt
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij