Wtorek, 11 sierpień 2020, Imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji
Szczawnica i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
17°
Wiatr: 14.472 km/h Wilgotność: 85
Clouds
13°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
16°
Wiatr: 2.664 km/h Wilgotność: 88
Clouds
13°
Wiatr: 3.096 km/h Wilgotność: 90
Clouds
13°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
01.07.2020, 10:36 | czytano: 8209

Modele McLarena na podhalańskich drogach (zdjęcia)

zdj. Mateusz Koszarek

Sportowe samochody przemierzają Polskę. Rozpoczęta kilka dni temu akcja Positive Ways Polska Dla Hospicjum 2020 miała swoje punkty W Sopocie, Poznaniu, Katowicach i Zakopanem. Na trasie jest jeszcze Nowy Sącz, gdzie mieści się siedziba Stowarzyszenia Nadzieja. To dla jej podopiecznych odbywa się tegoroczny "Positive".

Positive Ways Polska ma charakter charytatywny. "Dzięki Wam zebraliśmy już 32 332 zł dla potrzebujących dzieciaków. Dziękujemy! Pomagajmy razem! Dowolne wpłaty można kierować bezpośrednio na konto Nadziei" - namawiają organizatorzy.

W miejscach, gdzie pojawiają się uczestnicy akcji organizowana jest zbiórka pieniędzy, połączona z licytacjami przejażdżki autem marzeń. Ale w tym roku pojawiły się pewne graniczenia. Nie mamy możliwości zorganizowania zbiórek pieniędzy w miejscach publicznych tak jak miało to miejsce w zeszłym roku. Dlatego stworzyliśmy grupę, do której można dołączyć jeśli tylko chcesz pomóc /.../ Wystarczy, że wejdziesz na naszą grupę, wpłacisz dowolną kwotę, która wędruje bezpośrednio do dzieciaków, bądź wystawisz na face licytację dowolny przedmiot, lub usługę swojej firmy. Nie bądź obojętny, liczy się każda złotówka" - czytamy na profilu grupy.

s/ zdj. Mateusz Koszarek
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
madzia06:30, 2 lipca 2020
o ale fury, chciałabym się szlifnąć takim autem
z tąd20:03, 1 lipca 2020
,,Bryle,, z Lamborghini.Po N.Targu i okolicach jeżdżą na co dzień Lamborghini,normalne. Nie ,,brylują,, ciągną przyczepy,ciężko pracują nie próżnują,kremowe,srebrne traktory.Szczytny cel,dzięki,dzieciaczki będą zadowolone.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij