Środa, 12 sierpień 2020, Imieniny: Klary, Lecha, Hilarii
Jabłonka i okolice
Clouds
25°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 50
Clouds
26°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 50
Clouds
26°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 50
Clear
27°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 34
Clouds
25°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 50
Clouds
24°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 50
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
04.07.2020, 12:20 | czytano: 2454

Tylko jeden kandydat na nowego rektora Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu

Fot. PPUZ

Dr hab. Robert Włodarczyk to wspólny kandydat grupy Senatorów i Rady Uczelni na nowego rektora nowotarskiej uczelni.

Na PPUZ znowu wybory. W czerwcu, przypomnijmy, wybrano tymczasowego rektora, który dokończy, kończącą się we wrześniu, kadencję dotychczasowego rektora dra Stanisława Gulaka, odwołanego w związku z tzw. aferą plagiatową. Teraz ruszyły wybory rektora na nową kadencję 2020-2024.

Aktualnie trwają wybory elektorów, którzy wybiorą rektora. Jeśli wybory ich zakończą się terminowo, to wybiorą oni nowego rektora już 8 lipca.

- Jest jeden kandydat na rektora jest nim obecny rektor prof. uczeni. Jest on kandydatem grupy Senatorów i Rady Uczelni. Został on pozytywnie zaopiniowany przez Senat Uczelni i Radę Uczelni - informuje Beata Szkaradzińska, rzecznik prasowy uczelni.

r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij