Piątek, 22 styczeń 2021, Imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego
Szczawnica i okolice
Drizzle
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 81
Drizzle
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 81
Drizzle
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 84
Drizzle
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
06.07.2020, 08:51 | czytano: 4375

Kolejny pożar w Ochotnicy Dolnej. Mieszkańcy boją się, że to podpalacz

Kilka dni temu informowaliśmy o pożarze stodoły na osiedlu Młynne w Ochotnicy Dolnej. Wczoraj po północy strażacy zostali wezwani do kolejnego pożaru na tym samym osiedlu.

Także i tym razem doszczętnie spłonęła stodoła. Strażacy robili wszystko, aby ogień nie rozprzestrzenił się na pobliskie zabudowania. W akcji brały udział jednostki OSP z Ochotnicy Dolnej, Ochotnicy Górnej, Tylmanowej i Krościenka, a także JRG z Nowego Targu.

Przy poprzednim pożarze podejrzewano, iż ogień spowodowany był uderzeniem pioruna, jednak dziś nie było burzy, więc na razie trudno powiedzieć co było przyczyną. Mieszkańcy zaczynają się obawiać, czy we wsi nie grasuje podpalacz, niektórzy nie wierzą w taki zbieg okoliczności.

JD, fot. OSP Ochotnica Górna
najnowsze informacje
komentarze
STRAZ OBYWATELSKA10:14, 6 lipca 2020
Nic tylko w nocy robic warte z okolicznych mieszkancow i złapac tego idiote.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij