Piątek, 07 sierpień 2020, Imieniny: Doroty, Kajetana, Donata
Szczawnica i okolice
Clouds
26°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 47
Clouds
26°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 47
Clouds
27°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 47
Clouds
27°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 54
Clouds
27°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 68
Clouds
26°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 47
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
07.07.2020, 16:48 | czytano: 6494

Młoda kobieta, traktorzysta i rowerzysta - wszyscy usiedli nietrzeźwi za kierownicą

Policjanci z drogówki z Zakopanego podsumowali weekend. Działo się. Wśród zatrzymanych jest 25-latek, który jechał naćpany samochodem, nietrzeźwy kierowca ciągnika rolniczego ujęty w Gliczarowie Górnym i pijany 18-letni rowerzysta w Białce Tatrzańskiej.

Pierwszy z kierowców, którym ostatecznie odebrano prawo jazdy, został zatrzymany w Białym Dunajcu. Jechał samochodem pod wpływem środków odurzających. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. 25-latek z Suchej Beskidzkiej odpowie również za posiadanie substancji zabronionych, które znajdowały się w jego samochodzie.

Kolejny nietrzeźwy kierujący to 28-letnia kobieta z powiatu olkuskiego, która w Witowie zdecydowała się prowadzić samochód mając 1,7 promila alkoholu w organizmie. Dzięki szybkiej interwencji świadków kobietę ujęto i odebrano jej kluczyki uniemożliwiając dalszą jazdę.

W Białce Tatrzańskiej policjanci zatrzymali 18-latka, który bez oświetlenia środkiem jezdni podróżował na rowerze mając w organizmie blisko dwa promile alkoholu.

Kolejny amator jazdy po alkoholu wybrał się ciągnikiem rolniczym przez Gliczarów Górny wczoraj wieczorem. Badanie alkomatem kierowcy wykazało, że 47-latek ma blisko 1,2 promila alkoholu w organizmie. Kierowca miał już cofnięte uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Z kolei w Leśnicy 13-latek wpadł na quadzie do głębokiego rowu doznając obrażeń ciała. Okazało się, że nieletni podczas zdarzenia pozostawał pod opieką nietrzeźwego opiekuna. Na szczęście obrażenia okazały się powierzchowne.

oprac. r/ KPP Zakopane
najnowsze informacje
komentarze
MILICJA!!!!!!06:22, 10 lipca 2020
Standardowe procedury , nikt Cię nie chwali?? . Po chwal się! !
A jak chłopaka zabili to cisza
jaga218:49, 7 lipca 2020
Najgorsze miesiące w roku . Urlopy i wakacje i tabuny wrzeszczących po nocach
asz17:21, 7 lipca 2020
jechał naćpany samochodem.. serio?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij