Sobota, 15 sierpień 2020, Imieniny: Marii, Napoleona, Stelii
Nowy Targ i okolice
Clouds
18°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 82
Clouds
17°
Wiatr: 17.712 km/h Wilgotność: 90
Clouds
17°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 82
Clouds
18°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 63
Clouds
16°
Wiatr: 3.924 km/h Wilgotność: 88
Clouds
17°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 82
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
02.08.2020, 15:57 | czytano: 6051

Pracownik Urzędu Gminy w Kościelisku z koronawirusem. Urząd będzie w poniedziałek zdezynfekowany

zdj. Podhale24

KOŚCIELISKO. "W dniu dzisiejszym otrzymałem informację, że jeden z pracowników Urzędu Gminy Kościelisko uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa" - poinformował wójt Roman Krupa.

Wszyscy pracownicy mający bezpośredni kontakt z tą osobą, zostają objęci kwarantanną i zostaną poddani testom.

- Staraliśmy się i nadal staramy, aby pomimo epidemii i tego przypadku, Urząd funkcjonował normalnie, nie powodując utrudnień w załatwianiu spraw. Liczę jednak na Państwa współpracę. W związku z zaistniałą sytuacją, proszę o ograniczenie wizyt w Urzędzie Gminy do absolutnie niezbędnych. W pozostałych przypadkach proszę o wcześniejszy kontakt z odpowiednim urzędnikiem lub skorzystanie z usług internetowych i płatności online. Jednocześnie przypominam Państwu o zasadach na jakich można poruszać się po Urzędzie - przypomina wójt.

- Dodatkowo informuję, że budynek zostanie w poniedziałek przed rozpoczęciem pracy urzędu zdezynfekowany. Ja sam z racji braku takiej konieczności, nie podlegam obowiązkowi kwarantanny. Przepraszam za utrudnienia i dziękuje za wyrozumiałość. O rozwoju sytuacji będę Państwa na bieżąco informować - zapewnia Roman Krupa.

s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij