Piątek, 25 wrzesień 2020, Imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława
Szczawnica i okolice
Fog
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
13°
Wiatr: 33.804 km/h Wilgotność: 90
Fog
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Fog
13°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 100
Fog
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
07.08.2020, 08:23 | czytano: 4620

JEDEN Z NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH CHIRURGÓW PLASTYCZNYCH W POLSCE BĘDZIE PRZYJMOWAŁ W NOWYM TARGU (art. sponsorowany)

Już od sierpnia w klinice medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej Allestetis w Nowym Targu rozpoczyna przyjęcia jeden z najbardziej doświadczonych chirurgów plastycznych w Polsce dr Janusz Greese Łyko.

Dr Janusz Greese Łyko samodzielnie przeprowadził kilka tysięcy (!) operacji. Odbył liczne staże i szkolenia w kraju, jak i zagranicą - wszystkie potwierdzone dyplomami. Specjalizację II stopnia z chirurgii plastycznej zdobył kilkanaście lat temu, kiedy chirurgia plastyczna dopiero rozwijała się w Polsce. Jako wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej potrafi zapewnić pacjentom pożądany przez nich efekt operacji, jak i pełne bezpieczeństwo wykonywanego zabiegu.

Aktualnie dr Janusz Greese Łyko jest konsultantem i operatorem w kilku placówkach medycznych w Warszawie.

Jego ogromne doświadczenie i efekty pracy prezentowano wielokrotnie w telewizji polskiej, jak choćby w bardzo popularnym programie Polsatu pt. Chcę być piękna. Jako ceniony ekspert chirurgii plastycznej udzielał też wielu porad medycznych w programach telewizji TVN, TVN24, TVP, Polsat, Polsat Zdrowie i Uroda i Superstacji oraz w różnych ośrodkach radiowych. Na polu naukowym jest także autorem i współautorem wielu publikacji z zakresu chirurgii plastycznej oraz opracowań zbiorczych do egzaminów państwowych z tej dziedziny.

Dr Janusz Greese Łyko jest przekonany, że to, co służy efektowi operacji plastycznych najbardziej - to doświadczenie lekarza praktyka.

Dr Janusz Greese Łyko specjalizuje się w zabiegach z zakresu:
- chirurgii plastycznej
- chirurgii estetycznej
- chirurgii rekonstrukcyjnejPierwszy dzień przyjęć doktora przypada na 21 sierpnia (piątek). Zapraszamy do rejestracji telefonicznej pod numerem: +48 18 265 74 88.


CHIRURGIA PLASTYCZNA CORAZ BARDZIEJ POPULARNA

Dzięki coraz większej świadomości, jak istotne jest holistyczne podejście do zdrowia człowieka, operacje plastyczne wychodzą z obszaru tabu. Przykładamy coraz większą uwagę do naszego wyglądu, a to wpływa znacząco na nasze samopoczucie i komfort życia. Zabiegi są dzisiaj bezpieczne, a lekarze specjalizujący się w chirurgii plastycznej dysponują nie tylko doskonałymi umiejętnościami, ale również znakomicie wyposażoną bazą techniczną. Stąd liczba wykonywanych operacji plastycznych stale rośnie.


PLASTYCZNE ZABIEGI PIERWSZEJ POTRZEBY

Chociaż chirurgia plastyczna nie kojarzy się z problemami pierwszej potrzeby nie należy zapominać, że wielu pacjentów z takimi właśnie do chirurga plastyka przychodzi. Korekcje pourazowe, rekonstrukcje, ale także zabiegi, które pozwalają uzyskać pacjentowi wygląd nie wzbudzający niezdrowego zainteresowania. Dla wielu osób chirurgia plastyczna jest szansą na normalne funkcjonowanie w społeczeństwie.


ALLESTETIS - KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO  • Nowoczesna klinika, z blokiem operacyjnym, wyposażona w sprzęt najnowszej technologii
  • Kadra medyczna na światowym poziomie, gwarantująca usługi według najlepszych standardów medycznych
  • Ciągły rozwój kadry, uczestnictwo w licznych kursach i seminariach, wdrażanie najnowszych rozwiązań medycznych i technologicznych
  • Życzliwa i pomocna obsługa
  • Prywatność, dopasowanie do indywidualnych wymagań Pacjenta, najwyższy komfort wizyty i pobytu w placówce
  • Pełna dyskrecja i najwyższy profesjonalizm

NOWY TARG / al. 1000-lecia 111


+48 18 265 74 88
www.allestetis.pl
najnowsze informacje
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij