Poniedziałek, 21 wrzesień 2020, Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Rabka Zdrój i okolice
Clear
18°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 59
Clear
19°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 59
Clear
19°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 59
Clear
20°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 60
Clear
19°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 72
Clear
17°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 59
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
16.09.2020, 12:27 | czytano: 1062

Wybory na uczelni

Trwają przygotowania do wyborów Przewodniczącego Samorządu Studenckiego Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej.

- Poprzednio przewodniczącą Samorządu Studenckiego była Krystyna Dżumbelak- Luberda. Skończyła ona jednak na uczelni dwa kierunki pielęgniarstwo i kosmetologia II stopnia i obroniła z obu kierunków w sierpniu - informuje Beata Szkaradzińska, rzecznik uczelni. - W czerwcu były wybory na nową kadencję Samorządu Studenckiego, czyli od 1 września br . Został wówczas wybrany Michał Kłeczek z kierunku finanse i rachunkowość, jednak on również w lipcu 2020 r. obronił się na I stopniu studiów i stracił status studenta. Co prawda jest już studentem na nowo, bo teraz od nowego roku akademickiego będzie studiował na PPUZ na II stopniu na kierunku rachunkowość i analityka ekonomiczna, ale zgodnie z prawem w sytuacji, gdy nie było ciągłości w statusie studenta wybory muszą być na nowo zorganizowane. Właśnie trwają.

Zgłoszenia kandydatów są przyjmowane do 17 września. Wybory będą zdalne.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
ciekawska12:52, 16 września 2020
Jesli to było zacytowane z jakiejs mailowej korespondencji z Pania rzecznik to składnia Pani rzecznik pozostawia wiele do zyczenia.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij