Poniedziałek, 21 wrzesień 2020, Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Jabłonka i okolice
Clear
18°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 59
Clear
19°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 59
Clear
19°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 59
Clear
20°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 60
Clear
19°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 72
Clear
17°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 59
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
16.09.2020, 13:30 | czytano: 4124

Jechał pijany samochodem przez Pieniążkowice, Dział i Długopole

Arch. Podhale24.pl

Policjanci z Komisariatu Policji w Czarnym Dunajcu zatrzymali nietrzeźwego kierowcę z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów i cofniętymi uprawnieniami do kierowania. Zatrzymanemu grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny nowotarskiej jednostki otrzymał informację o brawurowej jeździe kierującego mitsubishi w Pieniążkowicach. Wszystko wskazywało na to, że mężczyzna kierujący pojazdem może być pod wpływem alkoholu. Następnie w Dziale mężczyzna zjechał na przeciwległy pas jezdni, stwarzając zagrożenie dla jadącego z naprzeciwka auta, którego kierowca zmuszony był do gwałtownego hamowania i zjechania na pobocze, aby uniknąć zderzenia czołowego. We wskazane miejsce zostali wysłani policjanci z Komisariatu Policji w Czarnym Dunajcu. Podczas przejazdu otrzymali informację, że kierujący mitsubishi wjechał na jedną z posesji w Długopolu.

Kierującym okazał się 26-latek, który był pod wyraźnym wpływem alkoholu. Badanie trzeźwości wykazało u mężczyzny blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Ponadto posiadał aktualny zakaz prowadzenia pojazdów i decyzją starosty miał cofnięte uprawnienia do kierowania. Mężczyzna został zatrzymany w nowotarskiej komendzie. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, niestosowanie się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów grozi wysoka grzywna, nawet dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów i kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Nowy Targ, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
jo14:01, 16 września 2020
grozi 5 lat i nikt nie napisał że delikwent został skazany , bedzie dalej jeździł , takie mamy chore prawo .
...13:44, 16 września 2020
Właśnie wszędzie na podrzędnych drogach potrzebna jest Policja.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij