Sobota, 26 wrzesień 2020, Imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
15°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 93
Clouds
12°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 93
Rain
15°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 93
Rain
16°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Clouds
15°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 90
Rain
15°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
16.09.2020, 17:12 | czytano: 8935

Rabka-Zdrój/Dursztyn: groźne wypadki na budowie i przy domu

Arch. Podhale24.pl

W jednym przypadku 33-letni robotnik budowlany doznał ciężkiego urazu nogi, w drugim 70-letni mężczyzna spadł z drabiny.

Przy ulicy Poniatowskiego, podczas prac budowlanych, ranny został operator koparki. 33-letni mężczyzna doznał ciężkiego urazu nogi. Został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Z kolei w Dursztynie na terenie prywatnej posesji 70-letni mężczyzna spadł z drabiny z wysokości około trzech metrów. Z urazem ręki został zabrany do szpitala.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Budowlaniec11:37, 20 września 2020
Budowlanka to wbrew pozorom bardzo ciężka praca .Niestety tak bardzo niedoceniana przez zlecających usługi jak również przez ZUS który to nie chce przyznawać wcześniejszych emerytur (nawet rent chorobowych ) tak wypracowanym ludziom .Ja mam kilku pracowników i średnia wieku to 65 lat to są fachowcy których ciężko zastąpić młodymi po szkołach nawet po Technikach Budowlanych a według mnie po 60 roku życia budowlaniec powinien przechodzić na emerytury żeby trochę sobie użyć z wnukami albo poświecić się swojej pasji ?? 47 lat przerobionych na budowie to nie to samo co 47 lat przerobionych za biurkiem ?? tyle w temacie .
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij