Wtorek, 20 październik 2020, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 100
Clear
Wiatr: 8.46 km/h Wilgotność: 91
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 86
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
17.09.2020, 13:32 | czytano: 3295

Kładą asfalt na Hawierce

Jedna z najbardziej zniszczonych, dziurawych i wyboistych dróg w gminie Nowy Targ - Hawierka w Morawczynie - doczekała się remontu. Trwa jej asfaltowanie.

Do tej pory nowotarska gmina odkładała remont drogi na później. Byłe inne drogi, ważniejsze, których przebudowa była równie pilna. Problem w tym, że na stan drogi nie skarżyli się mieszkańcy wsi, ale mieszkańcy gminy Czarny Dunajec i Orawy. To oni bowiem głównie korzystają z tej drogi, która jest drogą alternatywną do drogi wojewódzkiej z Czarnego Dunajca do Nowego Targu. Mieszkańcy gminy Nowy Targ korzystają z niej rzadko.

Jednak po wielu skargach i apelach gmina postanowiła wyremontować nawierzchnię. Prace już się rozpoczęły.

r/
najnowsze informacje
komentarze
bzium20:14, 17 września 2020
Gmi masz tam działkę pewnie nie . uwierz nie jest takie proste poszerzenie drogi jak nikt 5 cm nie chce puścić :)
Gmi19:14, 17 września 2020
Wlasnie z tym mijaniem to katastrofa zamiast troche wiecej wylac asfaltu po jednej i drugiej stronie by normalnie auta sie mijaly to trzeba bedzie zjezdzac na bok by się minqc masakrah
sąsiad i ja17:55, 17 września 2020
Ta droga jeszcze kilka lat temu była w idealnym stanie. Jeśli się robi cienko i ze słabszym podłożem, to powinno być rygorystyczne ograniczenie tonażu. Teraz wyremontują i za kilka lat znowu...? Nie bądźmy bierni na błędy urzędników, bo płacimy za to my, z naszych podatków.
lb14:30, 17 września 2020
wow, no w końcu!!! z tych megadziurawych dróg zostaje jeszcze Trubsz-Czarna Góra (choć mam nadzieje że to już kwestia czasu, bo od południa CZ-G robi się :))
Gur13:47, 17 września 2020
To chyba droga jednokierunkowa będzie bo jak tu się minąć?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij