Sobota, 31 październik 2020, Imieniny: Alfonsa, Urbana, Krzysztofa
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 83
Clear
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 83
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 83
Clouds
Wiatr: 5.04 km/h Wilgotność: 96
Clouds
Wiatr: 4.5 km/h Wilgotność: 90
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 74
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
20.09.2020, 15:22 | czytano: 6187

Sznur aut na zakopiance

zdj. nadrodze.info

Zakopianka w kilku miejscach na drodze do Krakowa - blokuje się. Wzmożony ruch spowalnia kierowców w rejonie Klikuszowej i na Rdzawce.

W niedzielne popołudnie przejazd z Nowego Targu do Skomielnej zajmował ponad półtorej godziny.


Przypominamy, że w poniedziałek 21 września rozpocznie się remont DK 28 w Skomielnej Białej, na odcinku od węzła Skomielna Biała do skrzyżowania z sygnalizacją świetlną. Prace wykonywane będą w ciągu dnia. Sygnalizacja świetlna na czas robót - czyli od 21 do 23 września - zostanie wyłączona i ruch będzie się odbywał wahadłowo.

s/
najnowsze informacje
komentarze
Woj03:55, 21 września 2020
Nie tylko Zakopianka była zakorkowana, ale wszystkie drogi na odcinku Lasek-Klikuszowa, polne drogi również. Dzipies ich tak prowadził ;D
zdezorientowany20:57, 20 września 2020
Zastawiam się skąd jechali furmani wyjeżdzając z polnej drogi między Klikuszową a skrzyżowaniem drogi z Pyzówki na Sieniawe.Czyżby google ich tak prowiadziły,normalnie mistrzowie świata...w głupocie.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij