Piątek, 04 grudzień 2020, Imieniny: Barbary, Krystiana, Berny
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 80
Clear
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 80
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
01.11.2020, 11:50 | czytano: 6045

Diament na dachu (art. sponsorowany)

Gerard Diamant to innowacyjna dachówka zainspirowana przez najtwardszy i jeden z najtrwalszych materiałów znanych człowiekowi jakim jest diament.

Klasyczny wygląd w bogatej linii naturalnych kolorów i wytrzymałość na nawet najbardziej skrajne warunki atmosferyczne. Posypka wulkaniczna nadaje niepowtarzalny wygląd i nie ulegający odbarwieniom naturalny kolor skały. Zabezpiecza przed nadmiernym nagrzewaniem oraz skutecznie izoluje akustycznie.

Diamant to nie tylko trwałość i ochrona Twojego domu, ale również doskonałe rozwiązanie przy każdym remoncie istniejącego, klasycznego dachu. Niska waga tego pokrycia, do siedmiu razy w porównaniu z ciężkim dachem ceramicznym, sprawia, że panele Gerard można kłaść bezpośrednio na istniejący dach i to bez potrzeby wymiany więźby dachu. Nawet stara i słaba konstrukcja jest w stanie utrzymać dach GERARD. Po ponownym przełaceniu bezpośrednio na starej wieźbie, montaż paneli przebiega niezwykle szybko i sprawnie. Powierzchnia krycia Diamant do 10% wyższa od pozostałych paneli to dodatkowa oszczędność na materiale, na łatach więźby, oraz oszczędności dzięki niższym kosztom montażu.

Gerard Diamant dostępny we wszystkich oddziałach firmy Modom. Zapraszamy do Szaflar, Nowego Targu, Naprawy, Jabłonki, Kościeliska, Zakopanego i Bukowiny Tatrzańskiej. Przyjdź, zobacz i wybierz coś dla siebie.

Modom – razem budujemy.
najnowsze informacje
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy przyjmiesz szczepionkę przeciwko wirusowi SARS-CoV-2?

Tak
Nie
Jeszcze nie wiem

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij