Poniedziałek, 19 październik 2020, Imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 65
Clouds
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 65
Clouds
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 65
Clouds
10°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 71
Clouds
Wiatr: 2.124 km/h Wilgotność: 72
Clouds
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 65
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
18.10.2020, 11:45 | czytano: 8381

Rodzina i policja poszukują Sławomira

Trwają poszukiwania 28-letniego Sławomira Stachurskiego, który dnia 12 października wyszedł z domu w Szczawnicy i do dziś nie ma z nim kontaktu.

W dzień zaginięcia poszukiwany powiedział bliskim, że udaje się na zakupy i na spacer, nie wziął jednak portfela, telefonu ani żadnych rzeczy osobistych. Miał przy sobie jedynie dowód osobisty, niewielką sumę pieniędzy i brązowy parasol.

Ubrany był w szary płaszcz, szare spodnie i szary sweter oraz czarne sportowe buty

Mężczyzna ma 185 cm wzrosu i 90 kg wagi, niebieskie oczy, krótkie blond włosy i zakola nad czołem. Znakiem szczególnym jest ok. 2-centymetrowa blizna na twarzy, od nosa do brwi.

Zaginiony może przebywać np. w Krakowie lub nad morzem.

Osoby mające jakiekolwiek informacje dot. miejsca pobytu pana Sławomira proszeni są o kontakt z komisariatem policji w Krościenku pod nr tel: 478 346 700 lub lub z najbliższym posterunkiem policji pod nr 112

JD pieniny24
najnowsze informacje
komentarze
pepi14:34, 18 października 2020
Mam nadzieję, ze pan Sławomir odnajdzie się jak najszybciej...
Kp13:06, 18 października 2020
Oby się odnalazł cały i zdrowy bo rodzina na pewno się niepokoi. Z drugiej strony człowiek czasem, aż ma ochotę tak po prostu wyjść z domu nie mówiąc nic nikomu, wsiąść w pociąg i jechać przed siebie - morze , mazury, Praga. Iść niczym się nie przejmować, bawić się i wrócić do domu jak będzie ochota. Może jak dzieci już podrosną to zrealizuje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij