Piątek, 04 grudzień 2020, Imieniny: Barbary, Krystiana, Berny
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 86
Clear
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 86
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
30.10.2020, 14:47 | czytano: 5914

Utrudnienia na zakopiance

zdj. GDDKiA

W dniach od 2 do 8 listopada, od godz. 20:00, remontowana będzie nawierzchnia drogi krajowej nr 7, w miejscowościach Gaj oraz Mogilany, w kierunku Zakopanego. Prace prowadzone będą wyłącznie w porze nocnej, tj. w godzinach 20:00 - 06:00.

Zakres remontu obejmuje wymianę warstwy ścieralnej nawierzchni z uwagi na niski współczynnik tarcia. Prace prowadzone będą na odcinkach drogi w Gaju i Mogilanach.


- W trakcie prowadzenia robót jezdnia zostanie zwężona do jednego pasa ruchu. Wprowadzone będzie ograniczenie prędkości do 60km/h. Po zakończeniu robót każdego dnia ruch zostanie przywrócony całą szerokością jezdni, z wprowadzoną segregacją ruchu za pomocą tablic kierujących U-21. Wprowadzone zostanie także ograniczenie prędkości do 60km/h oraz oznakowanie ostrzegawcze - precyzuje Iwona Mikrut z Generalnej dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

W nocy 7/8.11.2020r. (20:00-6:00) planowane jest wykonanie oznakowania poziomego oraz zakończenie robót.

opr.s/
najnowsze informacje
komentarze
Takitam20:44, 30 października 2020
Wreszcie ktoś pomyślał!. Brawo!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy przyjmiesz szczepionkę przeciwko wirusowi SARS-CoV-2?

Tak
Nie
Jeszcze nie wiem

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij