Piątek, 27 listopad 2020, Imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Ody
Rabka Zdrój i okolice
Fog
-2°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Fog
-1°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Fog
-3°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-0°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 80
Clouds
-3°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 89
Fog
-7°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
19.11.2020, 11:41 | czytano: 8105

Komisariat z prawdziwego zdarzenia

Fot. Grzegorz Niezgoda / Facebook

Komisariat Policji na ulicy Skotnickiej w Szczawnicy powoli nabiera już kształtu i wyglądu.

To tu przeniesie się komisariat z Krościenka. Na działce przekazanej przez szczawnicki samorząd powstał 3-kondygnacyjny budynek oraz wolnostojący parterowy budynek gospodarczy.- Komisariat Policji na ulicy Skotnickiej w Szczawnicy powoli nabiera już kształtu i wyglądu. Decyzja o przekazaniu działki przez Miasto Szczawnica i wykonanie projektu technicznego (zgodnie ze standardami obowiązującymi w projektach komisariatów) przez samorząd zapoczątkowało realizację tego projektu i było słusznym "posunięciem" - przekonuje burmistrz Grzegorz Niezgoda.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
kopacz z jarmuty11:41, 23 listopada 2020
Niezgoda nie będzie miał już takiej swobody i po siłowniach nie będzie hulał .
Projekt17:07, 22 listopada 2020
Autor projektu wzorował się na stodole?
Miejscowy12:15, 21 listopada 2020
Posterunek ok,ale jak maja go zasilić załogą z Krościenka to .....szkoda gadać.Zmieni sie tylko to że będą SIEDZIEĆ w lepszych warunkach.Ale nadal ich na ulicy nie uswiadczysz ,no może poza wyjazdem po kebab.Teraz widzę sporo ludzi nie przestrzegajacych przepisów(brak maseczek lub nieprawidłowo założonych)ia policji nie widać(podobnie straży miejskiej.).Jedni i drudzy wychodzą z założenia że ich "praca" polega na przejechaniu sie wzdłuż Szczawnicy raz lub mak.dwa razy na dzień.
na łapki10:26, 20 listopada 2020
Może zaczną Niezgodzie kopaczowi na łapki , nie będzie takiej swobody jak dotychczas ?
Prawo23:05, 19 listopada 2020
@wesz za to maja duzo czasu i możliwości łapać ludzi bez maseczki nie mając do tego podstaw prawnych
WZ20:52, 19 listopada 2020
@enzo panele to może ty masz. to jest blacha tytan-cynk z rolki. wszystko na miejscu robione. cena x10 firm, które potrafią to położyć można liczyć na jednej ręce.na podhalu sa może dwie. inna sprawa ze przy obecnej temp nie powinni tego kłaść.
szczawniczanin20:06, 19 listopada 2020
Do "jaś", betonowy rynek w kro?? tylko że wczeniej było wiecej betonu, teraz sa chociaz minimalne pasy zieleni. a bo policje przeniesli do szczawnicy to juz wszystko beda przenosic?? jakos pogotowie zostalo przeniesione wlasnie ze szczawnicy do kroscienka dlatego ze jest lepszą lokalizacja do szybszego przemieszczania sie. w kroscienku nie chcieli dac im działki, szczawnica dzialke dala bo miala ruine po garazach pks, ale nie sfinansowala budowy komisariatu. a w kroscienku ma powstac posterunek policji jak i budynek dla goprowców. a szczawnica co, dalej nie moze dogadac sie z hrabiami?? ile faktycznie szczawnicy nalezy do szczawnicy a ile do hrabiow??
Rat16:45, 19 listopada 2020
WZ nie znasz się to nie pisz glupot
Owca16:01, 19 listopada 2020
To tylko ZUS u i US brakuje.
Ja14:18, 19 listopada 2020
Pracownicy na dachu i ten w podnosniku koszowym przepisy BHP mają w d....!
Polska to bogaty kraj13:57, 19 listopada 2020
pomysł nie gospodarny
budowla powinna powstać w Kłodnym - wszedzie można dojechać w jednakowym czasie działania policji na tym terenie
jaś13:52, 19 listopada 2020
Pieknie tylko jak w sezonie będzie można szybko się ze Szczawnicy wydostać na przykład w kierunku Nowego Sącza.Szczawnica ma się czym pochwalić.A co w Krościenku ???? betonowy rynek.PIęknie włodarze działą jeszcze tylko się pozbyć banku,ośrodka zdrowia i dziura jak się patrzy.A rządzący chcą z Krościenka zrobić miasto.Ha ha ha ha......
:))13:11, 19 listopada 2020
Zwykły tytancynk z tego co widze, wcale nie jest drogi względem 100 letniej gwarancji:))
Enzo12:59, 19 listopada 2020
@WZ panel na rąbek za miliony? Gdzieś ty się człowieku uchował
wesz12:58, 19 listopada 2020
A na patrole kasy nie ma... podwyżki, etaty, akcje prewencyjne, wszystko leży i kwiczy. Dzwonisz na policję to nie przyjadą bo nie mają radiowozu, patrolu, wolnych ludzi... Najlepiej jak byś samemu przestępcę złapał i na posterunek doprowadził... ale z dowodami winy, nagraniami, odciskami palców... bo kto se będzie głowę zawracał i zabezpieczał nagrania z prywatnych monitoringów... tyle papierów trzeba pisać...
Ale komendant pewnie zadowolony i nagrodę przygarnie za wspaniałość.
Co to jest 10 milonów z pieniędzy podatnika, można szastać.
A obywatele niech se radzą sami w potrzebie.
WZ11:59, 19 listopada 2020
Ekstrawagancja za miliony. Najdroższa blacha jaka istnieje na rynku. Miedź jest w podobnej cenie. Za cenę samej blachy można było postawić albo wyremontować kolejny posterunek. Ale jak się nie z swoje buduje...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij