Niedziela, 29 listopad 2020, Imieniny: Błażeja, Saturnina, Fryderyka
Nowy Targ i okolice
Clouds
-2°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-4°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-2°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-0°
Wiatr: 2.412 km/h Wilgotność: 88
Clouds
-2°
Wiatr: 2.232 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-2°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
20.11.2020, 14:39 | czytano: 1331

#NajważniejszeWrócić - Babia Góra „Królowa Beskidów” (film)

zdj. Andrzej Habina

Małopolska Organizacja Turystyczna zaprezentowała pierwszy odcinek drugiej serii filmów edukacyjnych o tematyce bezpieczeństwa w górach: #NajważniejszeWrócić., bo "góry jesienią to całkiem inna bajka"...

Małopolska Organizacja Turystyczna we współpracy z Samorządem Województwa Małopolskiego aktywnie włącza się w akcję promowania bezpieczeństwa w górach. Każdego roku na górskich szlakach turystycznych w Małopolsce, wciąż dochodzi do setek różnego rodzaju zdarzeń i wypadków. I niestety nadal jedną z najczęstszych przyczyn wypadków jest mała wiedza turystów o zasadach bezpieczeństwa, brawura oraz przecenianie swoich umiejętności.

Latem tego roku we współpracy z Tatrzańskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym zaprezentowano pierwszą serię filmów o bezpieczeństwie w górach, która poświęcona była Tatrom - cieszyła się ona dużym zainteresowaniem i trafiła do szerokiego grona odbiorców. Kontynuując ten jakże niezwykle ważny temat - realizowany jest drugi, jesienno - zimowy sezon serii #NajważniejszeWrócić.

Jak przypominają ratownicy - "Góry jesienią to całkiem inna bajka. Krótki dzień, kapryśna pogoda, nagłe spadki temperatury, mgły, oblodzenia na szlaku..." Co jest ważne w takich warunkach? Obejrzyjcie pierwszy odcinek jesienno-zimowej serii o bezpieczeństwie w górach #NajważniejszeWrócić, w którym twórcy zabierają nas m.in. na wschód słońca na Babiej Górze - "Królowej Beskidów". A na końcu odcinka – muzyczna niespodzianka.


Kolejne odcinki serii, premierowo prezentowane będą w każdy piątek o godz. 12.00. Wszystkie filmy z serii #NajważniejszeWrócić dostępne są na facebookowym profilu Małopolskiej Organizacji Turystycznej i na kanale MOT w serwisie YouTube.

opr.s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij